בני זוג מאשקלון, שהיו נשואים במשך למעלה מ- 20 שנה, החליטו להתגרש לפני כשנה לאחר שיחסיהם עלו על שרטון, ולאחר מספר עימותים חריפים בין השניים . בזמן הליך הגירושים טען הבעל כי האישה מזניחה את הילדים לאורך השנים, ובמקום להוציא כסף על גידולם מבזבזת על תחביבים שונים. כמו כן טען הבעל כי האישה תקפה אותו פיזית מספר פעמים במהלך השנים. משכך הצהיר האיש, כי אינו מוכן לפצות כלל את האישה לאחר הגירושים. בבית הדין טען האיש כי לאור התנהגותה במהלך השנים לא מגיע לה כלל פיצוי.

מנגד האישה שיוצגה על ידי עורך הדין נתנאל מויאל, טענה כי אין בטענות הבעל דבר. לדבריה מעולם לא תקפה את הבעל ואת זמנה ומרצה היא משקיעה בגידול וחינוך הילדים. לדבריה הבעל הוא שתקף אותה  השפיל אותה מספר פעמים והעביר אותה מסכת ייסורים במהלך שנות נישואיהם. לדבריה, חלק מאותן השפלות  לעיתים התרחשו בחברת אנשים נוספים . הקש ששבר את גב הגמל מבחינתה, היה מקרה שבו השליך עליה הבעל  כיסא לאחר ויכוח שפרץ בין השניים, זאת לאחר שהאישה התעוררה בשעה מוקדמת בכדי לסדר את הבית, והבעל מחה על כך שזה מפריע לו ומעיר אותו משנתו. לאחר המקרה החליטה האישה סופית להתגרש ולצאת לדרך חדשה.

בשבוע שעבר הגיעו השניים לדיון נוסף בבית הדין הרבני באשקלון, ושטחו טענותיה בפני דייני בית הדין. לאחר שהבעל לשעבר שטח את טענותיו והציג הוכחות מטעמו חזר שוב הבעל וטען שאין לפצות את האישה , האישה מנגד הציגה הוכחותיה- לרבות הוכחות להתנהגות הבית ולהעלמת כספים מצד הבעל לשעבר.  דייני בית הדין סברו כי יש לקבל את עמדת האישה וקבעו כי האיש ישלם לגרושתו 307 אלף שקלים.