מערכת אשקלונים | צילום: 

מצדיעים למערך הרפואי וביחד מנצחים את הנגיף: לוחמי האש ועובדי מערך כבאות והצלה לישראל מחוז דרום הגיעו היום (שלישי) לבתי החולים ולתחנות מד"א בכדי להצדיע לעובדי מערך הבריאות בישראל הנמצאים בחזית המאבק לבלימת נגיף הקורונה.

לוחמי האש בליווי מפקד המחוז טפסר שמוליק פרידמן ומפקדי תחנות הגיעו לבתי החולים ולתחנות מד"א כאקט סימבולי להבעת סולידריות והערכה למלאכת הקודש ולמסירות אין קץ של הצוותים הרפואיים העושים לילות כימים למען בריאותם של אזרחי ישראל.

מפקד המחוז, טפסר שמוליק פרידמן, מסר: "חשוב לנו להוקיר תודה לעובדי המערך הרפואי בישראל ובעולם כולו. כמה זה מרגש לראות את עובדי המערך הרפואי עושים ימים כלילות בכדי להציל חיים וחשוב היה לנו להגיע אליהם ולהודות לכל אחד ואחת מהם על העבודה הקשה וההקרבה למען כולנו".
  
בתגובה על הדברים, אמר מנכ"ל מד"א אלי בין: "אני מבקש להודות לנציב הכבאות וההצלה וללוחמי האש, שבשעה כה מאתגרת למדינת ישראל מצאו את הזמן לבוא ולחזק את צוותי מגן דוד אדום, אשר נמצאים בחזית המאבק נגד התפשטות נגיף הקורונה. לוחמי האש ומגן דוד אדום עובדים זה לצד זה בשגרה ובחירום, והעבודה המשותפת שלנו היא בעלת חשיבות רבה. אנו שמחים שאתם לצידנו. תודה לכם וחג שמח!"