תאונה קשה מאוד היום (שבת) בדיונות באשדוד: סמוך לשעה 09:00 התקבלה קריאה במוקד מד"א לכיש על תאונת דרכים קשה. נער כבן 14 תושב אשקלון, נפגע מהתהפכות טרקטורון מסוג באגי סמוך לדיונה הגדולה באשדוד. פארמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לנער שהיה עם פגיעת ראש וחזה ופינו אותו שהוא במצב קשה מורדם ומונשם לחדר הטראומה בבית החולים תל השומר. במקביל, שוטרים שהגיעו למקום עכבו לחקירה את הנער השני המעורב בתאונה.

כאמור, סמוך לשעה 09:00 בבוקר יום שבת, דווח למשטרה על נפגע מתאונת דרכים קשה שהתרחשה באזור הדיונה בעיר אשדוד. מדובר המשטרה נמסר כי תחילה לא היה ברור מהן נסיבות התאונה ומיקומה המדויק, אולם עלה החשד כי מדובר בתאונת טרקטורון שהתרחשה בחולות הדיונה. ההודעה התקבלה במשטרה לאחר שככל הנראה הנער שנפצע נלקח על ידי חברו לאזור מתחם G באשדוד ומשם פונה. ניידות סיור של משטרת אשדוד החלו לחפש אחר מעורבים ואחר זירת התאונה. בוחן תנועה של המשטרה הגיע לאזור בכדי לנסות ולברר את נסיבות התאונה.

כעבור כשעה, התבהרה יותר התמונה והסתבר כי שני נערים בני כ-14 תושבי אשקלון, רכבו יחד על ׳באגי׳ בחולות הדיונה הגדולה באשדוד. בשלב מסוים איבדו שליטה והבאגי התהפך. כתוצאה מכך אחד הנערים נפגע בראשו ואיבד את הכרתו. הנער השני צלצל לאביו שהגיע למקום והזמין את כוחות ההצלה. הנער כאמור פונה במצב קשה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים תל השומר.

שוטרי תחנת אשדוד איתרו את זירת התאונה בה נמצא ׳באגי׳ הפוך ומפונצ׳ר. השוטרים עיכבו את הנער השני לתחנת אשדוד יחד עם אביו. נכון לכרגע לא ברור מי מהנערים נהג והאם היו איתם רוכבים נוספים.

מדובר מד"א נמסר: "התקבלה קריאה במוקד מד"א לכיש על תאונת דרכים קשה. ילד שנפגע מטרקטורון סמוך לדיונה הגדולה באשדוד, למקום הוזנקו כונני מד"א לכיש ואט"ן של מד"א, פארמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לבן 14 עם פגיעת ראש וחזה ופינו אותו שהוא במצב קשה מורדם ומונשם לחדר הטראומה בבית החולים תל השומר".