מי גנב כספת ממשרדי רשת המתנ"סים באשקלון? את התשובה לשאלה הזאת מאוד רוצים לדעת בעירייה, לאחר שבשבוע שעבר נגנבה הכספת ובה כספי הורים בשווי של כ-100 אלף ש"ח. הכספים שהצטברו הינם כספים ששילמו הורים בעבור שירותי צהרונים וחוגים.

בתאריך 01.11.15, נפרצו משרדי הרשת הממוקמים בנווה דקלים. ביום למחרת הפריצה, הוגשה תלונה במשטרה. כעת בודקים החוקרים מדוע שונה מקום הכספת מספר שבועות לפני הפריצה, כאשר המיקום החדש היה נסתר מעין המצלמות במקום בשל קיר גבס שנבנה בסמוך לו. כמו כן, נבדק החשד למעורבותם של העובדים ברשת.

עם היוודע הדבר, בעיריית אשקלון, החלו לבדוק את הנעשה. ל"אשקלונים" נודע כי דבר גובה הסכום שהושאר בכספת הינו בניגוד לנהלים הקובעים כי יש לבצע הפקדות לעיתים תכופות יותר ולא לצבור סכומים כה גבוהים בכספת.

מעיריית אשקלון נמסר בתגובה: "הנושא נמצא בבדיקה של המשטרה ואנו בטוחים שהיא תדע לשים יד על האחראים למעשה ולהביאם לדין. יו"ר הדירקטוריון הנחה את מנכ"לית החברה לרענן את נהלי הפקדות הכספים ונהלי האבטחה, בכדי שאירוע כזה לא ישנה. אנו משוכנעים כי האירוע המצער לא יפגע בתפקוד החברה ובשירותים הניתנים לתושבים. יש לציין כי החברה למתנ"סים מבוטחת בכיסוי מלא".