ההצגה 'הסמוי' תעלה השבוע לראשונה כחלק מעונת המנויים של היכל התרבות. ההצגה המדוברת כבר עלתה להופעת בכורה על בימת ההיכל, והשבוע היא חוזרת כהצגה מובילה לכלל מנויי ההיכל.

מאות מנויים וכן תושבי אשקלון רבים אישרו הגעתם להצגה שתעלה כבר במוצ"ש הקרוב על בימת ההיכל. כמו כן, במהלך השבוע כולו תעלה ההצגה עוד מספר פעמים. אם לשפוט לפי התגובות בפעם הקודמת, הקהל שבא לצפות בהצגה נהנה מכל רגע.

בהצגת הבכורה, הצופים נהנו בעיקר מהיצירה המקומית שהינה מפרי עטו של יוני סבג שיזם וכתב את ההצגה. אמנם בהמשך הצטרף הבמאי מורדי גרשון לכל עבודת שדרוג הכתיבה והביום, אבל ההפקה הייתה בעיקר מקומית תוצרת אשקלון.  

ההצגה 'הסמוי' נחשבת להפקה גדולה ומושקעת של תיאטרון אשקלון אותה מנהל יוני סבג. כדי שההד יהיה גדול ועצום צורף אליה השחקן  הידוע אורי גבריאל. מדובר בהצגה דרמת מתח על עולם הפשע, ואין יותר טוב מאורי גבריאל שכבר מוכר כשחקן בהפקות קולנוע וטלוויזיה ששיחק בעבר את דמות העבריין בתור סמי בן טובים בסרט האלמותי 'מתחת לאף' או יגאל הנאצי בסדרת הטלוויזיה 'הבורר' כדי לגלם גם את העבריין הבכיר בהצגה.  יוני סבג משחק את הדמות של אותו בחור שנשלח על ידי המשטרה כדי לשמש בתור סוכן סמוי בתוך ארגון פשע ולהפליל את ראש הארגון. אלא שהעניינים משתבשים לאחר שהוא מתאהב בביתו של ראש ארגון הפשע מה שגורם לעלילה להסתבך ובכלל לכל המצבים הקומיים.

 בקופות היכל התרבות נותרו כרטיסים אחרונים להצגות שיועלו במהלך חודש אפריל.