המדריך למשקיעים בקפריסין מאת איזי נדל״ן

מתלבטים האם לרכוש נכסים בקפריסין? כדי שיהיה קל לכם יותר להחליט, מוטב שתדעו יותר נתונים על קפריסין, ועל אפשרויות ההשקעה במדינה זו. בנוסף, כדאי שתדעו מהם היתרונות והחסרונות של השקעות בקפריסין, מול השקעות במדינות אחרות באירופה. וגם, כדאי לכם להכיר דרכים חדשות למצוא שוכרים בקפריסין.

מי השוק של דורשי הדירות בקפריסין?

כאשר מחפשים נכס נדל"ן להשקעה בכל מקום בעולם, צריך לדעת מי זקוקים לדירות באותה מדינה. אז, מי קהל היעד של משקיעי נדל"ן בקפריסין?

אתם יכולים לשווק לחברים דירה לנופש בקפריסין

אחד מהיתרונות של הקרבה בין המדינות, הוא שאתם יכולים למעשה להשכיר את הדירה כדירת נופש לקהל ישראלי. כיצד?

כדאי לכם להשכיר את הדירה לפחות לשבוע. המרחק הקצר בין ישראל לקפריסין, מאפשר לכם לטוס לארגן את הדירה מדי פעם.

חשוב לשתף פעולה עם חברות שיווק וניהול זרות

כאשר אתם קונים נכס נדל"ן בקפריסין או בכל מדינה אחרת, חשוב שתדעו שלפעמים יש צורך לשתף פעולה עם חברות זרות. לפעמים, שיתוף פעולה יהיה לצורך מציאת שוכרים, ולפעמים לצורך ניהול הנכס.

קפריסין - מדינה ידידותית להשקעות נדל"ן!

מדינת קפריסין, הוכרזה רק בשנת 1960 כמדינה עצמאית. במדינה, מתגוררים רק כמיליון וחצי תושבים. לכן, מעודדת מדינת קפריסין משקיעים זרים מחו"ל. המיסים שנאלצים המשקיעים לשלם במדינה זו, נמוכים מאוד. כאשר רוכשים דירה, חובה לשלם מס הנקרא "מס בולים". אולם, עלות מס זה, היא רק חצי אחוז ממחיר הדירה. כל שנה, משלם המשקיע למדינת טורקיה מס שנתי. שהתשלום עליו הוא פחות מחצי אחוז מערך הדירה. מס הרכישה שמשלם המשקיע הישראלי בקפריסין, נמוך ממס הרכישה בארץ. גובה המס, הוא פחות מ10%.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח