אם בורכתם בחוש אסתטי יוצא דופן, אם כל חייכם חיפשתם כיצד לשפר, לשדרג ולהציע פתרונות יצירתיים לבעיות בתחומים שונים, כנראה שתחומי העיצוב השונים יתאימו לכם מבחינת קריירה. מה הדבר הראשון שעליכם לעשות? מכינה לעיצוב כמובן.

אם שאלתם את עצמכם איך תתקבלו ללימודי אדריכלות דעו כי אין מנוס מהלימודים במכינה. מטרתה היא להכין את הסטודנטים לתחומי העיצוב השונים ולחשוף אותם לשיטת הלימוד. כך, יוכלו הסטודנטים להתנסות בטכניקות שונות ולבחון בעצמם האם הם מעוניינים להפוך את התחביב לקריירה של ממש, או למצוא כיוון אחר.

איך תתקבלו ללימודי אדריכלות בקלות

מכינה לעיצוב מיועדת למי שמעוניין להתקבל למסלול מסוים בתחום העיצוב או האדריכלות. במהלך הלימודים במכינה, יינתנו לסטודנטים כלים שיתאימו ללימודי צורפות, עיצוב גרפי ותעשייתי, אדריכלות, עיצוב אופנה ועוד. נשאלת השאלה, איך תתקבלו ללימודי אדריכלות לאחר המכינה? אספנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם לצלוח את התהליך ולהתקבל למוסד המועדף עליכם:

מה לומדים במסגרת התכנית?

במסגרת לימודי אדריכלות ילמדו הסטודנטים כיצד לעצב ולתכנן מבנים מהיסוד, בין קורסים שונים הנוגעים בתחומים שונים הקשורים באדריכלות; החל מאדריכלות נוף ועיצוב פנים, תכנון ערים וכבישים, עיצוב הבית וסביבה המגורים, פנג שוואי, חומרי בניין, תולדות האדריכלות, טכנולוגיה ועוד.

ההמלצה הטובה ביותר שנוכל לתת לכם, היא פשוט להישאר נאמנים לעצמכם וללכת עם האינטואיציה. בחרו במוסד הלימודים שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר, ושהעניק לכם תחושת ביטחון בכל פעם שבה יצרתם עמו קשר.

 

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח