מערכת אשקלונים | צילום: בית הספר מקיף עירוני ד'

כמדי שנה גם השבוע נערך באשקלון טורניר קטרגל לזכרו של הרצל בובליל ז"ל, בו נוטלים חלק כל בתי הספר התיכונים בעיר. השנה התקיים הטורניר בהיכל הספורט המפואר של מקיף ה'.

המשחקים התחילו בשעות הבוקר ובהם נפגשו בשמינית הגמר מקיף ד' ואורט אפרידר. הנבחרת של מקיף ד' ניצחה בתוצאה 5-2 וברבע הגמר נפגשה עם בית ספר אמי"ת. המשחק הסתיים בתוצאה 3:1 למקיף ד'. משם עלו תלמידי מקיף ד' לחצי גמר מול נבחרת רונסון החזקה והמנוסה וניצחנו אותה 5:2 .

משחק הגמר התקיים מול אורט אדיבי האלופה מאשתקד. המשחק היה צמוד מאוד, כאשר עירוני ד' הובילה 1:0. אחר כך אורט אדיבי צמצמה ל-1:1 ובהמשך עירוני ד' הובילה 3:1. אורט אדיבי חזרה לעצמה לקראת סיום המחצית והשוותה את התוצאה 3:3. המחצית השנייה נפתחה בסערה של חמישה גולים ללא מענה של אורט אדיבי. כך הסתיים המשחק בניצחון מוחץ שהכריז על מקיף עירוני ד' אלופת הטורניר.

סידלקובסקי פליקס, מאמן נבחרת מקיף ד' שיבח את תלמידי כל הקבוצות על הרוח הספורטיבית ועל משחק מקצועי לאורך כל שלבי התחרות. לדברי שרה מצרפי מנהלת בית הספר: "בית ספרנו מקדם כל העת את המצוינות בספורט ושמח על ניצחונה של נבחרת הקטרגל של בית הספר. הישג זה התאפשר הודות לעבודתו המצויינת של מאמן הנבחרת ניר חיון התורם מזמנו ומרצו להשגים המרשימים של הקבוצה".