מערכת אשקלונים | צילום: מערכת אשקלונים

קבוצת הכדורגל הפועל אשקלון ממשיכה להציג יכולת חלשה למדי, והתסכול של אוהדי הקבוצה ממי שתופס את עמדת המאמן, יובל נעים, צובר תאוצה. ביום שישי אירחה הקבוצה את מכבי הרצליה למשחק בית חשוב, אבל המשחק שהסתיים בתוצאה 0:0 הצית את האכזבה של האוהדים ושילהב את הרוחות.

אוהדי קבוצת הפועל אשקלון ציפו לקבל משחק בו השחקנים יילחמו על כל כדור בדרך לניצחון. אבל בפועל התקיים משחק שבקושי יוצרו בו מצב - מה שהפך אותו למשחק משעמם שרק חידד את היכולת הנמוכה של הקבוצה שכבר לא מנצחת בפעם השלישית ברציפות. תוצאת התיקו 0:0 בסיום, הובילה לעימות אלים בין אוהדי הקבוצה לבין הנהלת הקבוצה והעומדים בראשה.

עם סיום המשחק קראו האוהדים למאמן הקבוצה, יובל נעים, להתפטר לאלתר. עוזרו של המאמן, אלי לוי, לא אהב את הקריאות בלשון המעטה, ותקף בחזרה את האוהדים מילולית ואף איים עליהם כי יבוא איתם חשבון. יו"ר הקבוצה, איתן קסנטיני, כעס מאוד על הדברים ואף טיפס על הגדר במטרה להתעמת עם אותם אוהדים, אך נבלם ברגע האחרון על ידי המאבטחים ושחקנים מהקבוצה. לאחר מכן הוא ניסה לדבר עם האוהדים, אך הדבר רק הגביר את התסיסה. בסיום שני אוהדים עוכבו לחקירת המשטרה.

כאמור, אשקלון רושמת משחק שלישי ברציפות ללא ניצחון. עם 25 נקודות במאזן, הקבוצה ממוקמת כרגע במקום ה-10. מעצרו של ראש העיר, איתמר שמעוני, יצר עננה מעל עתיד הקבוצה ונראה כי הדבר מוביל לדאגות רבות הן בקרב הסגל והן בקרב האוהדים החוששים לגורל קבוצתם האהובה. כזכור, גם מנכ"ל הקבוצה, דרור אלמלם, נחקר בפרשה השבוע ואף נעדר מהמשחק כיוון שהינו שוהה במעצר בית. במהלך המשחק האוהדים הביעו תמיכה בראש העיר וקראו: "הוא זכאי".