"שבע"ה תתעוררי ונחגוג לך את היום הזה"זאת הברכה שבירך אלמוג סלוקי, את ארוסתו מור גבאי ליום הולדתה ה-23 שחל היום (שני). מור, נפגעה קשה מאוד בתאונת דרכים והיא עדיין מורדמת ומונשמת, אך בני משפחתה לא מאבדים תקווה וממשיכים להתפלל. אלמוג הביא למיטתה עוגה ובלונים ומקווה שתפקח את עיניה

סיון סבג-אסולין | צילום: אלמוג סלוקי, הבלונים מחוץ לחדרה של מור

מתפללים לנס יום הולדת: מור חיה גבאי, שנפצעה לפני כשבוע וחצי בתאונת דרכים בצומת בת הדר, עדיין מורדמת ומונשמת במצב קשה בביה"ח סורוקה. הרופאים לא נותנים לה כל סיכוי, אבל אוהביה מבקשים להמשיך להתפלל למענה ומייחלים לנס. ביום חמישי האחרון קבעו הרופאים כי למור יש מוות מוחי, דבר שהוביל להפצת שמועות בדבר מותה. בני המשפחה וחבריה מיהרו להזים את השמועות ואמרו כי ליבה עדיין פועם והיא נלחמת על חייה. במקביל הם קראו להמשיך להתפלל למענה של מור וברשתות החברתיות נרשמה התגייסות של אלפים מכל הארץ למטרה זאת.

כאמור, מור מציינת היום את יום הולדתה כשהיא בסך הכל בת 23. ארוסה, אלמוג סלוקי, שלא מש ממיטתה וקורא בכל יום לחבריו בפייסבוק להמשיך ולהתפלל למען ארוסתו, הביא לה בלונים ועוגה למיטתה וכך הוא כותב: "חיים שלי יקרים לא יודע מאיפה להתחיל ומה להגיד אבל היום זה היומולדת שלך. אני מאחל לך שבעזרת השם תתעוררי ונחגוג לך את היום הזה שכולו אמור להיות שלך. אני מאחל לך רפואה שלימה ורק טוב אמן. אני מאמין באמונה שלימה שתקומי ותפתחי את ענייך בעזרת השם ותקומי על רגלייך. אני אוהב אותך עד אין סוף ומאמין בך באמונה שלימה. תמיד היית חזקה ואני בטוח ומאמין שגם עכשיו זה יקרה. אוהב אותך לב שלי".

עוד כתב אלמוג: "השם יעשה ניסים ויתן לנו לעמוד מתחת חופה וקדושין אמן סלה..אבא שבשמיים תישמע את תפילתנו ותשלח למור חיה בת צילה חיים חיים וחיים אמן סלה".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה