הגרלת הגרין קארד – לגור ולעבוד בארצות הבריתהגרלת הגרין קארד – לגור ולעבוד בארצות הברית

הגרלת הגרין קארד, שנקראת גם תוכנית ויזת המגוון, מנהלת מדי שנה הנפקה של חמישים אלף אשרות כניסה לארצות הברית לאנשים מכל רחבי העולם. ההגרלה מתקיימת באמצעות בחירה אקראית של זכאים, המיוצרת על ידי מחשב.

אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם לזכות בגרין קארד – הגישו בקשה מקוונת עוד היום כדי להפוך לאחד הזוכים של הגרלת הגרין קארד. גרין קארד הוא ויזת מגורים קבועה של ארה"ב, המעניק לכם זכות חוקית לעבוד ולחיות לצמיתות בארצות הברית.

מהו גרין קארד?

גרין קארד מאפשר למחזיק בו – שנקרא תושב קבע – לעבוד, לחיות ולהישאר בארה"ב באופן קבוע. הוכחת מעמד זה ניתנת על ידי שירותי אזרחות וההגירה של ארצות הברית. הכרטיס של תושב הקבע נודע בכינויו "הגרין קארד", שנקרא כך מכיוון שבין השנים 1946 ל-1964 כרטיסים אלו היו בצבע ירוק.

צבעם השתנה עם השנים, אך הוחלפו לירוק בשנת 2010. יחד עם זאת, המונח דבק, והם עדיין נקראו "כרטיסים ירוקים" גם כשהיו ורודים, כחולים וצהובים.

מחזיקי גרין קארד מקבלים יתרונות לבריאות, חינוך ועוד כמה יתרונות

אם אתם זוכים בגרין קארד, אתם מקבלים אפשרות מגורים קבועה, ומאוחר יותר אתם יכולים להגיש בקשה לקבלת אזרחות אמריקאית. הגרין קארד אינו משפיע על האזרחות הנוכחית שלכם, ואתם ובני משפחתכם יכולים להיות מנצחים ברי מזל, אם תפעלו בהקדם.

תקופת ההגשה הרשמית של הגרלת הגרין קארד היא בדרך כלל בין 30-60 יום, אך תקופה זו יכולה להשתנות וההגרלה נערכת בדרך כלל בין החודשים אוקטובר לנובמבר. צוות ההגירה המקצועי של חברת יועצי הגירה מציע לכם את ההזדמנות להכין ולהשלים את בקשת הגרין קארד באופן מקוון בהתאם לכל הדרישות החוקיות.

לעתים קרובות, אנשים מבלבלים וחליפים את המונחים "מחזיק גרין קארד" ו"אזרחי אמריקאי"

בעוד ששני המונחים מעניקים את הזכות להתגורר ולעבוד באופן חוקי בארה"ב, יש להם משמעויות שונות מאוד. לתושב קבע ניתנת הזכות החוקית לחיות ולעבוד בארצות הברית על בסיס בלתי מוגדר. תושב קבע מחזיק בתעודת תצלום שנקראת גרין קארד המוכיח מעמד זה.

אזרח אמריקאי הוא אדם שנולד בארה"ב להורים שהיו גם אזרחים אמריקאים. אנשים יכולים גם להפוך לאזרחים בתהליך התאזרחות. אזרחי ארה"ב רשאים להגיש בקשה לדרכון, שמונפק ומטופל על ידי משרד החוץ האמריקאי.

בקשתכם תוגש בזמן הנכון כפי שנקבע על ידי ממשלת ארה"ב בשנה בה אתם מגישים את הבקשה

ברגע שהבקשה שלכם תוגש לממשלת ארצות הברית על ידי צוות מומחי ההגירה, מספר אישור רשמי יישלח אליכם כהוכחה לכך שהבקשה שלכם התקבלה על ידי ממשלת ארה"ב.

אתם יכולים להגיש בקשה לתוכנית הגרלת הגרין קארד, שתאפשר לכם לחיות ולעבוד באופן קבוע וחוקי בארצות הברית בקלות, באמצעות ליווי של צוות מומחי הגירה שמעניקים שירותים מקצועיים להתנהלות נכונה בהגשת הבקשה להשתתפות בהגרלה, מילוי הטפסים בצורה נכונה, צירוף המסמכים המתאימים, ומניעת טעויות שיפסלו את מועמדותכם.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה