הבנת צרכי ביטוח נסיעות לחו"ל בנסיעה העסקית שלכםהבנת צרכי ביטוח נסיעות לחו"ל בנסיעה העסקית שלכם

טסים לחו"ל לנסיעת עבודה? אתם טסים לכמה ימי פגישות בניו יורק, ולפני שאתם מבינים איך זה קרה, מתעוררות עוד כמה פגישות דחופות, במקומות שונים, שאתם חייבים לקיים.

אם אתם מתכננים נסיעה עסקית שכוללת ביקור בכמה מקומות בחו"ל, כמו למשל טיסה מארצות הברית לבריסל, שם יש לכם בוקר של פגישות עם אנשי עסקים בינלאומיים לפני שתתפסו את הרכבת למינכן, כדאי שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה כל מצב בלתי צפוי.

כדאי שתהיו מוכנים לאירועים בלתי צפויים

כי לוח הזמנים שלכם יכול לכלול אירועים בלתי צפויים, כמו למשל טיסה ללונדון שאינה מתוכננת, והנסיעה העסקית שלכם יכולה להסתיים בסבב ארוך של ביקור במקומות שונים בחו"ל, והתרועעות עם הלקוחות לפני שאתם חוזרים הביתה.

הייתם עושים הכול כדי שתהיה לכם טיסה ישירה, אך הדבר היחיד שיעבוד עם לוח הזמנים שלכם הוא החלפת טיסות.

חשבתם מה עלול לקרות למטען שלכם במהלך כל הטיסות שהחלפתם במשך קצת יותר משבוע?

חשבתם על אירועים בלתי צפויים? קרוב לוודאי שהייתם עסוקים בתכנון הנסיעה העסקית שלכם, על כל ההיבטים הוודאיים שלה, ופחות על משהו שעלול לשבש את לוח הזמנים המתוכנן היטב שלכם. ובכן, התפקיד של חברות ביטוח הוא לחשוב על הכול, כולל כל הפרטים הקטנים והתרחישים הבלתי צפויים, והן מציעות לכם כיסויים הולמים בפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל.

מטיילים עסקיים אינם רואים את העולם כמו כולם. יש להם את הטיפים החמים ביותר על רכישת כרטיסי טיסה במחלקות ראשונות והם מקצוענים בכל מה שקשור לשתיית כוס הקפה הכי טובה במקום הכי טוב.

אבל כשזה מגיע לגמישות וספונטניות, הם מוגבלים הרבה יותר

המסע שלהם הוא ייחודי וכך גם צרכי ביטוח הבריאות לנסיעות העסקיות שלהם. הנה מבט על מה שנוסעים עסקיים צריכים לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל.

כיסוי פינוי חירום לטיולי עובדים

רוב האנשים מעולם לא היו מדמיינים נסיעה לאזור בו קיים סיכון גבוה להתפרצות הרי געש, רעידות אדמה, מונסונים וחוסר יציבות פוליטית.

אך נוסעי עסקים יודעי כי טיול בסומטרה הוא לא יסולא בפז כאשר הם בעסקי הקפה, וכי חלק ממרכזי הטכנולוגיה הצומחים במהירות בעולם נמצאים ביפן ובסין, שהרבה תרחישים בלתי צפויים עלולים להתרחש כשהם יוצאים מישראל אל הקצה השני של העולם.

לפעמים אין ברירה אלא לנסוע לחלק מסוכן למדי של העולם. כיסוי פינוי חירום מקיף בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל יכול להיות החבר הכי טוב שלכם כשאימא טבע, או קבוצת מפגיעים, מחליטים לשאוג. חבילת כיסוי רפואי נדיבה חשובה לנוסעים עסקיים אשר מוצאים את עצמם גם במדינות מתפתחות.

בשורה התחתונה, חשוב שתוודאו שאתם מטופלים היטב

אם תזדקקו לטיפול רפואי חירום, תרצו לוודא שאתם מקבלים את אותו בית חולים העומד בתקנים עולמיים. כל התוכניות המומלצות של פוליסות מתאימות של ביטוח נסיעות לחו"ל, כוללות הטבות פינוי חירום.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה