איך מקבלים הצעת מחיר לביטוח רכב?איך מקבלים הצעת מחיר לביטוח רכב?

קרדיט לתמונה: pixabay

בימים עברו בכדי לקבל הצעה לביטוח רכב הייתם צריכים להגיע באופן פיזי אל משרדו של סוכן הביטוח. מעבר לזמן שהייתם נאלצים לבזבז, הייתם משלמים כסף רב משום שהייתם מבוטחים אצל סוכן אשר מקבל עמלה עבור כל פוליסה אותה הוא מפיק לחברת הביטוח. אך בעידן הדיגיטלי כיום, הכל פשוט יותר, לכן למה צריך לעבוד מול סוכן ביטוח? חברת הכשרה מביאה אליכם את GO ביטוח המציע הזמנת ביטוח בממשק חדש ונוח ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. במאמר שלפניכם נספר לכם על הממשק, מה משפיע על מחיר הפוליסה שלכם? וניתן לכם מספר טיפים מועילים כיצד לחסוך כסף בפרמיה השנתית.

GO - הממשק הכי קל והכי פשוט באינטרנט

הממשק החדש של go ביטוח, הופך את חווית המשתמש לפשוטה ונוחה ביותר. כאשר תכנסו אל הממשק ותרצו לקבל הצעת מחיר תתקלו בשאלות קצרות וברורות, ממשק קליל להפעלה ואף הסברים על שאלות אותן תרצו להבין טוב יותר, לדוגמה: אחת השאלות המופיעות היא – "האם היית מבוטח ברצף בין השנים 2016-2019?" לצד השאלה ישנו סימן שאלה קטן שכאשר עומדים עליו מספק הסבר קצר מדוע חברת הביטח מתעניינת במידע זה. אין ספק כי הושקעה כאן מחשבה רבה תוך התייחסות ותשומת לב לכל חתך הגילאים אשר עשוי להציע הצעת מחיר לביטוח רכב באתר האינטרנט תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.

מהם הפקטורים המשפיעים על מחירו של ביטוח הרכב?

בכדי לקבל מחיר עבור הפוליסה אותה אתם רוכשים, חברות הביטוח נעזרות במספר פקטורים שונים אשר שילובם יחד משכלל את המחיר אשר בסוף תשלמו על ביטוח רכב.  בין הפקטורים השונים תצטרכו לציין את כל מה שקשור לרכב עצמו – שנת הייצור, סוג הרכב, דגם הרכב, נפח המנוע וגם אם קיימים מיגון מסוים ברכב שלא קיים ברכבים אחרים. אחר כך תתבקשו לציין מי הם הנהגים המתעתדים לנהוג ברכב ומה גילם, סעיף זה חשוב מאד מבחינת עלויות הפוליסה שכן ישנם הבדלים אקוטיים בין נהג חדש וצעיר לבין נהגים ותיקים עליהם נרחיב בהמשך. בהמשך תדרשו לציין מהי היסטוריית הנהיגה שלכם? האם היו לכם תאונות או טביעות בשלושת השנים האחרונות כמו גם אם נשלל רשיונכם.

ביטוח  נהגים חדשים VS ביטוח נהגים ותיקים

ההפרשים בין מחירי פוליסות ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' עשוי להגיע לאלפי שקלים כאשר מדובר בנהגים חדשים או נהגים ותיקים. כשחברות הביטוח מציעות הנחות הן על וותק בנהיגה והן על גיל הנהגים ברכב המחירים משתנים משמעותית. לפניכם מספר טיפים מועילים אשר תוכלו לחסוך כסף בביטוח הפוליסה שלכם:

טיפ ראשון – נהגים צעירים

אם יש לכם נהג צעיר וחדש אשר רק עכשיו הוציא את רישיון הנהיגה שלו ויש לכם מספר רכבים בבית, מומלץ לבטח את הנהג רק על רכב אחד ולא על כולם. באופן זה תוכלו לחסוך אלפי שקלים בביטוח רכב אחד בלבד עבור הנהג החדש שהצטרף לשורותיכם.

טיפ שני – נשים נוהגות

חברות הביטוח מוזילות את הפרמיות בביטוחים אשר בהן נשים נוהגות, הנשים נחשבות לנהגות זהירות יותר ולכן מקבלות הנחות נוספות בפוליסה. כך שאם יש לך רכב ואת נהגת יחידה תוכלי לזכות בהנחות מרובות בפוליסה שלך.

טיפ שלישי – דירוג גילאים

חברות הביטוח מדרגות את ההנחות לפי הגילאים השונים כאשר "הנחת גיל" ניתן לקבל החל מגיל 30 והנחה הגבוהה יותר תינתן לכם בגיל 40 וכך הלאה כל עשר שנים, אך יש לבדוק כל פוליסה המותאמת באופן אישי.

טיפ רביעי – היסטוריית הנהג

הנחה נוספת אשר ניתנת היא הנחה על היסטוריית הנהיגה שלכם, אם אתם נהגים זהירים ומעולם לא תבעתם את חברת הביטוח שלכם אתם זכאים להנחה משמעותית בעלות הפוליסה. כל שנה שולחת לכם חברת הביטוח אישור מיוחד אשר נקרא ,אישור העדר תביעות" אישור זה מציג את היסטוריית התביעות שלכם בשלוש השנים האחרונות. חשוב להציגו בפני חברת הביטוח בכדי לקבל את ההנחה.

טיפ חמישי – נהגים נקובים

חברות הביטוח מעניקות הנחה נוספת הנקראת "נהגים נקובים" – הנחה זו ניתן למי שמגביל את מספר הנוהגים ברכב, לדוגמה: אם רק אתם נוהגים ברכב ואתם מעל גיל 24 תוכלו להצהיר זאת ולקבל הנחה, אם אתם מעל גיל שלושים תוכלו לקבל הן את ההנחה על נהג נקוב והן את הנחת הגיל. הפוליסות בישראל מאפשרות לנקוב בשמם של עד שני נהגים נקובים לכל רכב.

מספר הטיפים שהוצעו כאן מאפשרים לכם להזין טוב יותר את האפשרויות העומדות לפניכם בהזמנת פוליסת ביטוח כל זאת כדי שתקבלו את המחיר המשתלם ביותר שקיים בשוק.

למידע נוסף כנסו לאתר - https://www.go-ins.co.il/

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה