איך לבחור ייעוץ משכנתאותאיך לבחור ייעוץ משכנתאות

מוזמנים להגדיר את המטרות

בבחירת ייעוץ משכנתאות ההמלצה היא להגדיר את המטרות שלכם- האם חשוב לכם כי היועץ יהיה בקרבת מקום או שמא יהיה במקום מרוחק יותר. אם מדובר בעסקה מורכבת הרי יש לבחון האם ביכולתו של היועץ שלכם להשיג לכם ריביות נמוכות. עוד דבר אשר יהיה עליכם לבחון זה האם ביכולתו של היועץ שלכם להשיג לכם תמהילי משכנתא בהתאם למצב שלכם.

הגדירו את העדפות והצרכים האישיים שלכם

לצד קבלת המלצות של לקוחות קודמים לגבי ייעוץ משכנתאות, ההמלצה היא להגדיר את הצרכים והעדפות האישיות שלכם. ישנם תחומים בהם יועץ משכנתאות חזק יותר ואילו ישנם תחומים בהם הוא חזק פחות ולכן חשוב מאד להגדיר את הצרכים האישיים שלכם. שימו לב, לא כל מה שמתאים ללקוחות אחרים מתאים לכם.

הקדישו זמן לחיפושים באינטרנט

ההמלצה היא להקדיש זמן לחיפושים באינטרנט. לאחר בניית ההגדרות והמטרות, כעת מגיע שלב החיפוש אחר ייעוץ משכנתאות.

ישנם לא מעט יועצים ובהם חברות גדולות או יועצים פרטיים. ההמלצה היא לערוך חיפוש מקיף באתר האינטרנט על מנת לבחון את ההיצע. כיום לכל עסק יש אתר אינטרנט ובו ניתן לראות את ההיצע. שימו לב כי אם לא תקדישו זמן רב לחיפושים מקיפים באינטרנט, יהיה לכם קושי רב לאתר את איש המקצוע הטוב ביותר.

קבלו חוות דעת

עוד דבר אשר יהיה באפשרותכם לעשות זה לקבל חוות דעת מטעם אנשים אשר עשו שימוש בשירות ייעוץ של אנשי מקצוע. אין ספק כי קבלת חוות דעת תאפשר לכם לבחור את היועץ הטוב ביותר ולא ליפול בפח.  אם מתברר לכם כי אתם לא מרוצים מהשירות, תהיה לכם האפשרות להחליף את השירות באיש מקצוע אחר.

הקדישו זמן לפגישה אישית

נוסף על זאת, ההמלצה היא להקדיש זמן לפגישה אישית עם מגוון רחב של יועצים על מנת לבחון את המטרות והיעדים שלהם ולדעת כיצד המטרות והיעדים שלהם משתלבים עם היעדים שלכם. בחינת שני הצדדים תאפשר לכם לבחון את ההיצע ולקבל החלטה מקיפה בהתאם לראייה כוללת.

 

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה