כיצד לארגן בר מצווה בלתי נשכחת לילד?כיצד לארגן בר מצווה בלתי נשכחת לילד?

אחת מהתקופות היפות בחייו של המתבגר, היא תקופת גילאי 13 ותקופת קיום אירוע הבר מצווה, שכולל את אחד מטקסי ההתבגרות העתיקים בעולם. באשר לקיום האירוע המושלם, יש מספר טיפים שיגרמו לילדכם לצלוח את המעבר לבגרות בכיף גדול.

ימינו הדיגיטליים, מאופיינים באירועים גרנדיוזיים למדיי, כאלו אשר משאירים חותם גם בזיכרון וגם על גבי הדפים הווירטואליים ובפלטפורמות החברתיות השונות. בשל זאת, במהלך השנה, אלפי רבבה ישראלים  בוחרים לקיים אירועי בר מצווה מתועדים ביותר, תוך שימוש בתאי צילום ועמדות צילום (מושג אשר נלקח מעולם החתונות ונקלט לא רע בכלל בעולם אירועי הבר מצווה), באמצעים טכנולוגיים שונים של שיתוף תמונות וסרטונים ועוד.

אירוע בר מצווה דיגיטאלי או קלאסי בכותל בירושלים?

עם כל הכבוד לעולמנו הדיגיטאלי שהולך, מתחדש ומציג בפנינו שלל טכנולוגיות מדי יום, אירוע הבר מצווה מהווה את אחד מהטקסים העיקריים בחייו של הגבר הצעיר. בשל כך, אנשים רבים בוחרים לקיים את אירוע הבר מצווה במקומות אשר "יותר" מיועדים לשם כך ומארחים טקסי בר מצווה כבר אלפי שנים.

נכון, בתי כנסת.

בר מצווה בכותל ולא ביוקר

נוסף על קיום בר מצווה בבתי הכנסת, אפשר גם לערוך בר מצווה בכותל ולוודא שכל האורחים, מהדודה המבוגרת עד הילדים הקטנים, יספגו חוויה בהחלט מרשימה ביותר, שנועדה להותיר חותם לשנים ארוכות קדימה. טיפ קטן, אם אתם שוקלים לקיים בר מצווה בכותל, מומלץ לברר לגבי השעות בהן ניתן לעשות זאת, היות ויש שעות שהן בהחלט יפות יותר משעות אחרות, כמו למשל השעות אשר לקראת השקיעה (וגם נעימות יותר בבחינת מזג האוויר).

בר מצווה בכותל עשויה לגרוע מתקציבכם משמעותית פחות, מאשר האירוע היה גורע, אם היה מתקיים באולם אירועים כזה או אחר. הטקס הקדוש הזה שנקרא בר מצווה, הוא טקס שעובר כל ילד יהודי באשר הוא, ואין ספק שבחירת המקום האידיאלי עבור האירוע, צריכה להיעשות בשיתוף עם הילד ותוך הקשבה לרצונותיו ושאיפותיו מהאירוע.

אנחנו נשאיר את נושא החינוך עבור ההורים ולא נתערב יתר על המידה, רק נציין כי אנחנו סמוכים ובטוחים שאתם כבר תדעו לשלב הקשבה לתשוקות הילד, עם תיבול נכון של מציאות וחינוך הורי מיטבי. בר מצווה בכותל עשויה להיות התשובה הנכונה עבור אירוע קסום שמשולב בערכים טובים ומסורתיים, הקניית אותה המסורת ועוד.

אירוע נעים ובר מצווה שמחה!

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה