הרבנית רונית ברש אושפזה בטיפול נמרץמתפללים לשלומה: הרבנית המקובלת על אלפי נשות אשקלון, רונית ברש, אושפזה בבית החולים. הידיעה על כך הופצה בדף הפייסבוק הפרטי שלה ועוררה דאגה רבה בקרב ציבור מאמינותיה. כעת כולן קוראות להתפלל לרפואתה ולשלומה

סיון סבג-אסולין | צילום: כל הזכויות שמורות לעדי תשובה, הרבנית ברש

ידיעה על מצבה הבריאותי של הרבנית רונית ברש הסעירה את הרשת באשקלון: אלפי הנשים העוקבות אחר פעילותה בדף הפייסבוק שלה, נדהמו לגלות את ההודעה שפרסמה אחת מבנות הצוות שלה הקוראת להתפלל לשלומה כיוון שהיא מאושפזת בטיפול נמרץ. "...בבקשה לקרוא פרק תהילים או תיקון הכללי לרפואת הרבנית רונית בת אליס תחי' שנמצאת כרגע בטיפול נמרץ במצב קשה".
 

[pic_2096]

צילום מסך מתוך פייסבוק

הרבנית רונית ברש (39), נשואה ואם לחמישה ילדים, מתגוררת בקריית-גת ומהווה מעין מודל לחיקוי עבור מאות נשים מאשקלון. היא מקיימת מדי שבוע שיעור לנשים ב'היכל השבת', מוציאה קבוצות לאומן ומעבירה ערבי הפרשות חלה. הידיעה עוררה כצפוי דאגה רבה בקרב קהל המאמינות. כולן דרשו בשלומה וביקשו לדעת מה קרה לרבנית האהובה. על פי הפרסומים הסתבר כי האחרונה עברה ניתוח להוצאת ציסטה מהשחלה. כתוצאה מהניתוח נוצר קריש דם בריאה שיצר תסחיף וקוצר נשימה. היא הובהלה לטיפול נמרץ, אך כעת התייצב מצבה. מאות שיתפו את הפוסט הקורא להתפלל לשלומה ואף קיבלו על עצמן לקרוא פרקי תהילים להחלמתה. 

גם כוכבת הילדים מיקי הידועה כמאמינה של הרבנית, שיתפה קריאה הקוראת להתפלל לשלומה.
[pic_2100]
צילום מסך מתוך פייסבוק


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה