עוזבת בבהילות: מנכ"לית העירייה הודיעה על פרישהמנכ"לית העירייה, אירית נתן, הודיעה כי תוך שבועיים בלבד תפרוש מתפקידה. בעיריית אשקלון טוענים כי מדובר בנסיבות אישיות, אך גורמים בעירייה מספרים כי החלטתה התקבלה על רקע חילוקי דעות מתמשכים עם ראש העיר, תומר גלאם

מערכת אשקלונים | צילום: ארכיון, אירית נתן 

מנכ"לית העירייה, אירית נתן, הודיעה לראש העיר, תומר גלאם, על כוונתה לפרוש מתפקידה בתאריך 01.09.20, במקום במועד המתוכנן בחודש דצמבר השנה. נתן תעזוב את התפקיד בתוך שבועיים בלבד, מה שאומר שבפעם השנייה בקדנציה זאת העירייה תישאר ללא מנכ"ל, כאשר גם הפעם המנכ"ל הנכנס לא יזכה לחפיפה מסודרת. כעת, תצא עיריית אשקלון להליך חיפוש מנכ"ל חדש ותפרסם מכרז בימים הקרובים. 

מהעירייה נמסר באופן רשמי כי הסיבה לעזיבתה של נתן טמונה ב"נסיבות אישיות משפחתיות". אולם הבהילות בה היא עוזבת, לדברי גורמים בעירייה, קשורה בעובדה כי בינה לבין ראש העיר, תומר גלאם, ישנם חילוקי דעות מקצועיים כבר זמן רב. עוד סיפרו אותם הגורמים, כי בישיבה שהתקיימה ביום שני השבוע, החריפו הטונים בין השניים והדבר הוביל לקבלת ההחלטה הבהולה מצידה של נתן.  

מעיריית אשקלון מסרו כי ראש העיר, תומר גלאם, קיבל את בקשתה והודה לה על תפקידה בשנה וחצי האחרונות. "אירית ניהלה ביד רמה את העירייה, על כל אגפיה, בתקופות מאתגרות במיוחד שידעה העיר, ותמיד שמרה על מקצועיות תוך ראייה מערכתית ושירותית, למען העיר אשקלון ותושביה. מודה לה על שיתוף הפעולה ועל הדרך שעשינו יחד". 

אירית נתן מסרה בתגובה: "לצערי נאלצתי להקדים את פרישתי בנסיבות משפחתיות. מודה לראש העיר על עבודה משותפת ופורצת דרך. אני מודה לעובדים ולמנהלים שעושים עבודה נפלאה ומאתגרת. מאמינה שהעיר אשקלון תמשיך לצמוח בשנים הבאות בניהולו של ראש העיר שמקדיש לילות כימים למען תושבי העיר".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה