לא היה מרוצה מההמתנה ב""ברזילי" והצית את חדר הרופא:תושב אשקלון הגיע לקבל טיפול בחדר המיון בביה"ח "ברזילי", אך כשלא היה מרוצה מזמן ההמתנה החליט להצית את השירותים ואת חדר הרופא. הוא גרם לנזק של עשרות אלפי שקלים וכתב אישום הוגש נגדו

מערכת אשקלונים | צילום: בית החולים ברזילי 

האלימות כלפי הצוותים הרפואיים הפכה להיות מכת מדינה. גם במקרה הבא, תושב אשקלון שלא קיבל טיפול לשביעות רצונו, החל להשתולל בחדר המיון והצית את חדר הרופא ואת תא השירותים.   

מכתב האישום שהגוש נגדו השבוע עולה כי הוא הגיע לבית חולים "ברזילי" כשהוא מצויד במספר מצתים והמתין לקבלת טיפול בחדר המיון. בשלב מסוים החליט להצית אש בשני מוקדים שונים בבית החולים על מנת לגרום נזק לרכוש בית החולים וזאת בשל העובדה כי לא היה שבע רצון ממשך ההמתנה ומהיחס שקיבל מהצוות הרפואי בבית החולים.

הוא נכנס לחדר השירותים הסמוך לספסלי ההמתנה לחדר הרופא והצית בו פח זבל ולאחר מכן יצא מחדר השירותים והתיישב על אחד מספסלי ההמתנה. מספר דקות לאחר מכן נכנס לחדר רופא שהיה ריק מאדם, הצית את מיטת החולים שנצבה בתוך החדר באמצעות מצת שהיה ברשותו, יצא מהחדר כשהוא סוגר את דלת החדר על מנת לעכב את גילוי מעשיו והתיישב על ספסל ההמתנה הסמוך.

"בעקבות מעשיו של הנאשם עלה חדר הרופא והציוד שבתוכו באש שכובתה רק לאחר שהמתזים בחדר הופעלו והמטופלים ואנשי הצוות פונו מחדר המיון ששב לפעול רק לאחר כשעתיים.כתוצאה ממעשיו של הנאשם נהרס חדר הרופא ותכולתו", נכתב בכתב האישום.

סך הנזק שנגרם הוערך ב- 23,434.13 ש"ח. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה