מעוזיאל לאמי"ת ב': עליזה סופר תנהל את חטיבת הבינייםחיזוק לבית הספר אמי"ת ב' באשקלון: עליזה סופר, מי שניהלה ב-15 השנים האחרונות את בית הספר 'עוזיאל' תשמש משנת הלימודים הקרובה כמנהלת חטיבת הביניים ומנהלת 'נתיב הבנות' באמי"ת ב', זאת בנוסף למנהל המקיף, גדעון שינדלר

מערכת אשקלונים | צילום: עליזה סופר 

במינהל החינוך בעיריית אשקלון פועלים לחיזוק בית הספר אמי"ת ב' במטרה להביאו להישגים. השבוע נבחרה עליזה סופר להיות מנהלת לחטיבת הביניים בנוסף למנהל הנוכחי, גדעון שינדלר. במהלך שנותיה כמנהלת בבית הספר היסודי, הצליחה סופר להוביל את בית הספר 'עוזיאל' להצלחה בתחום התורני, הערכי והחברתי ולהישגים לימודיים גבוהים. כמו כן, בית הספר זכה בפרס החינוך הארצי לפני שלוש שנים והוא זוכה לנתוני רישום גבוהים מידי שנה. מהעירייה נמסר כי המהלך נועד לחזק את מקיף ב' במגוון היבטים. כעת פועלים במינהל החינוך ביחד עם משרד החינוך לאתר מנהל/ת שתחליף את סופר בבית הספר עוזיאל'. 

ראש העיר, תומר גלאם: "אנחנו בעיצומה של ההיערכות לשנת הלימודים הקרובה, בכל ההיבטים. ניהול החטיבה על ידי עליזה סופר, יהווה חיזוק משמעותי למנהל בית הספר מקיף ב', גדעון שינדלר. אני משוכנע כי יחד, בשיתוף הרשות ומינהל חינוך, הם יובילו את בית הספר למצוינות חינוכית ולימודית ולהישגים הראויים לו. מאחל הצלחה רבה ושנת לימודים מוצלחת לכל צוות בית הספר ולתלמידים היקרים". 

ראש מינהל חינוך, יובל זוזט: "שמח מאוד על הבחירה בעליזה סופר לנהל את חטיבת הביניים במקיף אמי"ת ב'. אין לי ספק כי היא תתרום בצורה משמעותית להתפתחות בית הספר על כל היבטין. מבקש להודות לה על כל העשייה רבת השנים בבית הספר עוזיאל ולאחל לה הצלחה רבה בתפקיד החדש". 

עליזה סופר: "החינוך הוא שליחות ראשונה במעלה. אני מגיעה עם הרבה אהבה ואמונה ומתפללת שה' יצליח דרכינו. אני מודה לראש העיר, למינהל החינוך ולמשרד החינוך על האמון ועל שיתוף הפעולה לאורך כל הדרך וכעת. עוזיאל בית ומשפחה מהם אני ממשיכה הלאה. תודה לכולם".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה