לנצל את הזמן לטובה: הכשרות מקצועיות אונליין בתקופת הקורונה

$(function(){setImageBanner('90fcdf05-22b0-4c67-98d1-2227733a5915','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

לנצל את הזמן לטובה: הכשרות מקצועיות אונליין בתקופת הקורונה

שגרת הקורונה אותה כולנו חווים בחודשים האחרונים הכריחה את הציבור כולו לעבור ולבצע כמה שיותר פעולות ותהליכים שונים באמצעים מקוונים, במטרה ליישם בצורה טובה כמה שיותר את כללי הריחוק החברתי ולנסות ולמנוע מהמגפה מלהתפשט. כך, מוצאים עצמם אנשים רבים עובדים מהבית ודרך המחשב לראשונה בחייהם, והדבר נכון גם עבור מגוון תחומי חיים נוספים, דוגמת עולם הלימודים. בתחום זה מציעה לנו תקופה מאתגרת זו הזדמנויות פז לרכוש השכלה והכשרות מקצועיות שונות ולהתקדם אל עבר קריירה בתחומים מסוימים, כל זה בלי לעזוב את הבית.

קורסים והכשרות מקצועיות אונליין

בעוד גם עולם הלימודים האקדמאיים עבר בחודשים האחרונים לפעול אונליין ואוניברסיטאות ומכללות רבות מעבירות סמסטרים שלמים באמצעים מקוונים בלבד, עולם הלימודים, הקורסים וההכשרות המקצועיות הוא רחב וגדול הרבה יותר. בעולם זה ניתן למצוא כיום יותר אפשרויות ומגוון מאי פעם בעבר של קורסים והכשרות מקצועיות אותן ניתן לעשות במלואן אונליין.

הכשרות אלו המוצעות כיום אונליין הן כאמור רבות ומגוונות, ומגיעות מתחומי עניין ופעילות שונים ונפרדים. כך, תוכלו למצוא קורסים המסמיכים לתפקידים ניהוליים שונים בתחומים כמו לוגיסטיקה, ניהול רכש וקניינות, סחר בינלאומי (יבוא ויצוא) או פקידי רישוי (הכל הסמכות לתפקידים נפוצים להם ניתן למצוא ביקוש גבוה בשוק העבודה), כמו גם קורסים כלליים יותר המעניקים היכרות מעמיקה, ידע מקצועי וכלים טכניים בתחומים כמו כלכלה ופיננסים, למשל, כמו גם עולם הניהול והשיווק.

לימודים מקוונים המעניקים כלים ליישום מיידי - קורס אומנות המכירות והשיווק ועוד

קורסים ספציפיים שונים המוצעים אונליין בתקופה זו מעניקים למשתתפים בהם את הידע והכלים הנדרשים על מנת "לצאת" (וירטואלית או מוחשית, כתלות במצב...) באופן מיידי לשוק העבודה ולהתחיל מיידית ליישם את מה שנלמד ולעסוק בתחום העיסוק החדש שרכשנו.

דוגמה טובה לכך היא קורס אומנות המכירה וניהול השיווק.  קורס מכירות זה, בדומה לקורסים מקוונים פופולאריים נוספים כיום, מציע לא רק הרצאות מקוונות ,פשוטות" אלא גם כלים לימודיים אפקטיביים נוספים אותם ניתן ליישם במערכת לימוד מקוונת, דוגמת סימולציות, מטלות עליהן עמלים התלמידים לבדם או במשותף עם תלמידים נוספים, הפעלות שונות, דיונים מקוונים משותפים ועוד. כלומר, קורסים דוגמת אלו מדגימים עד כמה התקדם עולם הלימודים המקוונים בשנים האחרונות, ובפרט במהלך השנה האחרונה. מדובר במערכות המציעות מגוון של אפשרויות טכניות אשר הופכות את הלימוד המקוון כולו ליעיל ונוח יותר, ומסייעות לחפות על הפער מהלימודים הפרונטאליים אליהם כולנו היינו רגילים.

בנוסף לקורסים שמנינו עד כה ניתן למצוא קורסים והכשרות מקצועיות רבות נוספות באתרים של המכללות ובתי הספר המתמחים כיום בלימודים מקוונים ומציעים מגוון רחב ועשיר של תחומי לימוד ופורמאטים שונים של קורסים. מה שחשוב להבין הוא כי ניתנת לנו כאן הזדמנות פז לנצל את התקופה המאתגרת כל כך של הקורונה על מנת לרכוש לעצמנו השכלה ותחום עיסוק חדש לכל דבר ועניין, ואפילו להתחיל לפעול בתחומים החדשים הללו ולבנות לעצמנו קריירה עתידית בהם. אם כבר החיים של כולנו משתבשים כל כך השנה ואנחנו מוצאים עצמנו בבית במשך תקופות ארוכות, חוזרות ונשנות – למה לא לנצל את הזמן על מנת לרכוש הכשרה והשכלה חדשה?...

לפירוט עדכני של קורסים מקצועיים אונליין המתקיימים מטעם המכללה העסקית היכנסו לאתר הבית בקישור https://www.cbc.org.il/professional-courses.html

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח.

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה