חדרי הילדים - מה חשוב לדעת לפני הקנייה

$(function(){setImageBanner('945a4cee-7709-4fb0-8aaf-056f903f1b35','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

חדרי הילדים - מה חשוב לדעת לפני הקנייה

קנייה והתאמה של חדרי ילדים היא סוגיה שהורים רבים מתמודדים איתה מדי פעם בפעם. בעשורים האחרונים חלו שינויים מרחיקי לכת בתפיסה של חדרי הילדים ובאופן שבו מתבצעת ההתאמה שלהם לצרכים של הילדים ולהעדפות שלהם. בשורות הבאות נתמקד בדרך הנכונה להתאים את חדרי הילדים לצרכים שלהם, באופן שיאפשר לילדים שלנו להפיק מהם את המרב. מהו חדר הילדים ומה מבדיל אותו מחדרים שנועדו לבוגרים בבית? איך להתאים את חדרי הילדים לצרכים המשתנים בהתמדה שלהם? מה חשוב לדעת לפני שפונים לקניית חדר ילדים חדש?

חדר ילדים ומה בינו לבין חדר של מבוגרים

חדר הילדים הוא החלל בבית שנועד כל כולו לשירותם ולרווחתם של הילדים בבית. ההבדל בין חדר זה לבין חדרים המשרתים את המבוגרים בבית, משקף את השוני בצרכים ובפונקציונאליות של החדר הזה ביחס לחדרים אחרים. בשונה מחדרים אחרים, חדרי ילדים נועדו בעיקר על מנת להעניק לילדים את הפלטפורמה הטובה ביותר שתסייע להם בתהליך הלימודים. לפיכך כוללים חדרי הילדים באופן קבוע משטחי עבודה שנועדו להכנת השיעורים, מה שבשמנים עברו היה נהוג לכנות בשם "ספרייה". בנוסף, חדר הילדים צריך להכיל גם את כל הציוד הנוסף, כולל מחשב שיסייע להם בלימודים וכן לצרכים אחרים. כיוון שבשנים האחרונות חדר הילדים הוא המקום שבו הם מבלים חלק משמעותי מאד מהזמן הפנוי שלהם, חייב כל אחד מהמרכיבים לספק נוחות מרבית והתאמה מוחלטת לאופן השימוש. בנוסף למשטחי העבודה, חדר הילדים כולל גם מיטה המתאימה לצרכים ולהעדפות של הילדים. העלייה באיכות החיים בעשורים האחרונים, הביאה למצב שבו לכל ילד יש חדר משלו, מה שמאפשר לו להתאים לעצמו את כלל המרכיבים. אם בעבר הבחירה של הרכיבים השונים בחדרי הילדים היתה נתונה באפן מוחלט בידי ההורים, הרי שבעשורים האחרונים הפכו הילדים, ובצדק, לשותפים בבחירת כלל המרכיבים בחדר שלהם.

מה חשוב לדעת לפני קנייה של חדר ילדים

ישנם כמה וכמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון כשבאים לבחור חדר ילדים. הדבר הראשון הוא הצורך להתאים את המרכיבים השונים בחדר הילדים לגיל ולאופן הפעילות שלהם. אם בעבר ההתאמה היתה כוללנית למדיי, הרי שנכון להיום יש צורך בהתאמה פרטנית הן לגילאים של הילדים והן לכל אחד מהילדים בנפרד, כביטוי לאישיות ולהעדפות הספציפיות שלהם. חלק ניכר מהמרכיבים בחדר הילדים, כולל הכיסאות שלהם ובעיקר המיטות שעליהן הם מבלים חלק ניכר מהזמן שלהם, חייבים להיות מותאמים במיוחד אליהם. חלפו עברו הימים שבהם מיטה עברה מאח לאח הקטן יותר. כך גם משטחי העבודה והכיסאות הייחודיים בחדר. הורים רבים מעדיפים לקחת את הילדים שלהם בעת הרכישה של חדר הילדים. זאת, על מנת שיחוו את הדעה שלהם ויהיו שותפים מלאים בבחירה של כלל המרכיבים. הילדים עומדים לבלות שעות ארוכות בחדר שלהם, וזכותם המלאה לבחור את הפריטים השונים שיהיו חלק חשוב מהחיים שלהם למשך תקופה ארוכה. התאמות נוספות של חדר הילדים עשויות לנבוע מתחביבים או עיסוקים מסוימים שלהם, דוגמה טובה לכך הינה ילד הלומד לנגן על כלי נגינה כל שהוא. במקרה הזה יש לשקול שיפור הבידוד מפני רעשים, המונע חדירת רעשים לחדר הילדים ומצד שני מונע גם זליגת רעשים החוצה. פתגם אנגלי ישן אומר שביתו של אדם הוא מבצרו. בהשאלה, אפשר לומר שחדרו של הילד הוא המבצר הפרטי שלו. אם יש בדעתכם לרכוש חדר ילדים איכותי בהתאמה לצרכים ולהעדפות של הילד שלכם, אתם במקום הנכון. חדרי הילדים של דיזיין מאפשרים לבחור מבין שלל הדגמים את חדר הילדים הטוב והמתאים ביותר.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח. 

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה