חוק המזומן מקשה עליכם את ניהול העסק? עכשיו יש פתרוןחוק המזומן מקשה עליכם את ניהול העסק? עכשיו יש פתרון

בשנה שעברה נכנס לתוקף חוק המזומן במטרה לסייע למאבק בהעלמות מס, בשוק השחור, הלבנת הון ובפשיעה כלכלית בכלל. החוק הינו יוזמה של שר האוצר משה כחלון ובפועל משמעותו היא הגבלת תשלומים גדולים מידי במזומן, כך שעסקאות מזומן אנונימיות וחשודות לא יוכלו להתקיים.

אותן עסקאות שמתבצעות בחשאי, משמעותן לרוב העלמת מס ופעילויות כספיות אסורות אחרות שביצוען משפיע לא רק על כספי המדינה אלא גם על האזרח הישר שנאלץ לשלם מכספו בכדי למלא את החסר. כלומר, חוק המזומנים בעצם נוצר לטובת המדינה כולה.

על המשמעויות של חוק המזומן

חוק המזומן משפיע על כל אדם שביכלתו לבצע עסקאות כלכליות, וההשפעה עצמה משתנה בהתאם למעמד האדם בעסקה הספציפית. לדוגמא, עצמאי יושפע באופן אחר מתייר או אדם פרטי שמבצע רכישה כלשהי. החוק מגביל עסקאות המתבצעות במזומן תחת סכום מקסימלי שנקבע מראש, ואינו מאפשר קבלת תשלום במזומן במקרים הבאים:

        •            כאשר מעורב עצמאי בעסקה, הסכום יובל לכ- 11 אלף שקלים בלבד.

        •            במידה ושני הצדדים המעורבים בעסקה אינם עצמאיים, העסקה תוגבל לסכום של 50 אלף שקלים במזומן.

        •            אם אחד הצדדים בעסקה הוא תייר, עסקת המזומן תוגבל ל- 55 אלף שקלים.

        •            שכר עבודה, תרומה או הלוואה (למעט כזו הניתנת על ידי גוף פיננסי מוכר ומפוקח) יוגבל ל- 11 אלף שקלים.

        •            החוק כולל בתוכו גם מתנות! במידה ומדובר במזומנים, הסכום מוגבל ל- 50 אלף שקלים.

        •            עוסק יהיה חייב לתעד את אמצעי התשלום באמצעותו שילם או קיבל תשלום.

נשמע מאוד מרתיע, נכון? נסו לזכור כי חוק המזומן בסופו של דבר בא למגר תופעה שלילית של התעסקות לא חוקית בכספים. כאזרחים שומרי חוק, אתם יודעים שהחוק לא פוגע בכם! יותר מזה, תנו לנו לגלות לכם סוד; ישנה דרך בה עדיין תוכלו לבצע עסקאות מזומן בסכומים גבוהים. כיצד? המשיכו לקרוא וגלו בעצמכם!

איך מתגברים על זה?

כעסק, ייתכן שתמצאו את עצמכם זקוקים למזומן כאן ועכשיו מסיבות אלו ואחרות. במקרים אחדים ישנן עסקאות שיהיו חייבות להתקיים במזומן, אך בסכומים גבוהים מההגבלות הקיימות. החדשות הטובות הן שניתן לעקוף את חוק המזומן בדרך חוקית ופשוטה; גורם מתווך ומגשר!

ישנן חברות המתמחות במתן פתרונות פיננסיים, שיאפשרו לכם לקבל תשלומים במזומן מהלקוחות שלכם באופן חוקי ובקלות רבה. איך זה עובד? ובכן, הלקוח מגיע לאחת מתחנות החברה עמה בחרתם לעבוד, החברה תבצע זיהוי של הלקוח ותקבל ממנו את המזומן להפקדה. באותו רגע, אתם תקבלו עדכון על הפעולה שהתבצעה והכסף יוכנס ישירות לחשבון הבנק שלכם. זה באמת פשוט כמו שנדמה לכם! צרו קשר עוד היום ובואו לשמוע עוד על התהליך שמאפשר לבעלי עסקים להמשיך ולנהל את העסק על הצד הטוב והנוח ביותר – להם וללקוחותיהם.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה