הפופולריות של השתלת גבותהפופולריות של השתלת גבות

הרצון להיראות טוב היה תמיד סוגיה שהעסיקה במיוחד נשים, אבל בשנים האחרונות גם גברים. בקנה אחד עם הדרישות למראה טוב וההתפתחויות הטכנולוגיות, מכוני יופי ומומחי השתלות שיער החלו להשתמש בטכניקות שונות. השתלת גבות היא התהליך המוביל בתחום.

האלמנט החשוב ביותר המגדיר את הבעת הפנים ומדגיש את התכונות האופייניות לפנים הוא סגנון עיצוב הגבות. בזכות השתלת גבות, נשים רבות נראות יפות יותר, ותהליך זה הפך להיות נפוץ מאוד ומיושם במכוני יופי רבים היום.

המראה של גבות מרוטות דקיקות חלף מהעולם
גבות מלאות יותר נחשבות היום למראה טוב, והמראה של גבות מרוטות דקיקות מתחיל להיעלם. השתלת גבות היא חלופה שמוצעת על ידי מכוני יופי, כפתרון לצורך בתחזוקה שוטפת של גבות דקיקות, ותיקון הבעיות שנלוות למריטות התכופות ארוכות השנים.

גבות הופכות להיות דקיקות עם השנים, מכמה סיבות. בקרב נשים, מריטת יתר היא גורם מוביל. הטראומה הנגרמת לזקיקי השיער במהלך המריטה, כמו גם השימוש התכוף בשעווה, עלול להוביל לנזק קבוע בזקיקי השיער ולגרום להם למות. 

ההשפעה יכולה להופיע כאזורים דלילים, וכתמים קירחים בגבות. בעוד שגבות עבות פופולריות היום, אם לשפוט לפי האינסטגרם, הגבות הדקיקות שהיו משורטטות בעיפרון איפור היו טרנד בשנות התשעים, וכתוצאה מכך נשים שהלכו בעקבות הטרנד, אינן מצליחות להצמיח מחדש את הגבות שלהן היום.מהי השתלת גבות?
שיטה זו, שפותחה לצורך השתלת גבות, היא תהליך של השתלת זקיקי שיער לאזור הגבות. התהליך מבוע בהרדמה מקומית ונמשך כשעה עד שעתיים, לאחר בדיקה מקדימה. ראשית, יש לעצב את צורת המצח ולשרטט את מראה הפנים לפני הניתוח, ובהמשך יש לקבוע גם כיוון, זווית, ואת האורך הרצוי של הגבות החדשות.

השתלת גבות מתבצעת בשיטת FUE, שאינה מותירה צלקות לאחר ההליך, ולמרות שהניתוח נמשך זמן רב יותר בהשוואה לשיטות אחרות של השתלת שיער, זהו "החיסרון" היחיד שלו.

ההחלטה על ביצוע השתלת גבות
גבות דלילות עשויות להיות גם תופעת לוואי שכיחה של מצבים בריאותיים אחרים, כמו אטופיק דרמטיטיס, שידוע יותר כאקזמה, בגלל דלקות וגירוד באזור הגבות. גם מצב של רמות נמוכות של הורמון בלוטת התריס, הנפוצות מאוד בקרב נשים, נחשב כגורם שכיח לאובדן הגבות.

סיבות שכיחות אחרות כוללות כימותרפיה או טיפולים בהקרנות; הצטלקות או טראומת עור; או טריכוטילומניה – תכונה התנהגותית שמתבטאת במשיכה עצמית של שערות מהראש והגבות.

תהליך השתלת גבות מבוקש ברוב המקרים על ידי נשים, ומתחיל בהחלטה על ביצוע הניתוח. נשים שיש להן גבות דקות וחלשות שמשפיעות על המראה שלהן, מקבלות את ההחלטה לעבור השתלת גבות. לאחר ההליך, מראה הפנים שלהן משתנה באופן משמעותי.

התוצאות לאחר השתלת גבות
התוצאות מתחילות להיראות לאחר שבועיים מהניתוח, אבל הגבה מתחילה לצמוח רק כעבור שלושה חודשים. הזמן שלוקח לגבות להגיע למראה מעוצב סופי הוא בין שבעה לשמונה חודשים.

היתרון העיקרי של שיקום גבות ניתוחי הוא פתרון קבוע. התוצאות הן של מראה טבעי של שיער אמיתי שמגיע מהשיער שלכן. זהו הליך שמתבצע בקליניקת הרופא, ולאחר הטיפול ניתן לשוב לפעילות רגילה. 

התאוששות מהירה וחופשה חלומית
אם בחרתן לעבור השתלת גבות בטורקיה, הרווחתם כמה ימים של חופשה בארץ חלומית. קחו בחשבון כי יש להקפיד על הוראות הטפול שלאחר הניתוח לגבי האזור שתרם את השיער והאזור הנמען, על מנת למנוע סיבוכים ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

השתלת גבות היא עניין של בחירה אישית, ואם בחרתן לעבור את ההליך, הקפידו למצוא את המנתח הטוב והמיומן ביותר שיכול להשיג את התוצאות נטולות הבעיות והקבועות שתרצו למראה טבעי.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה