אכיפה נגד נהגי הטרקטורונים בעיר:במצע אכיפה משולב נגד עבירות מסכנות חיים של רכבי השטח באשקלון, נרשמו 33 דו"חות והורדו מהכביש שישה כלי רכב. המשטרה: "נפעל כל העת כנגד סיכונו של הציבור בנתיבי התחבורה"

מערכת אשקלונים | צילום: דוברות המשטרה, מתוך מבצע האכיפה 

משטרת ישראל, בשיתוף עיריית אשקלון, ביצעה מבצע אכיפה נרחב בגזרת העיר אשקלון כנגד עבירות תנועה מסכנות חיים של בעלי טרקטורונים, רכבי שטח ואופנועים שנסעו בניגוד לחוק ותוך סיכון ממשי של משתמשי הדרך.

המבצע התקיים ביום שישי האחרון, 8/5/2020, ביצעו שוטרי משטרת ישראל, המערך האווירי המשטרתי, יחידת האופנועים של משטרת מחוז דרום ופקחי עיריית אשקלון מבצע אכיפה נרחב נגד עבירות תנועה של טרקטורונים,רכבי שטח ואופנועים בשמורה, בחופי הרחצה וברחבי העיר  אשקלון.
[pic_10658]
במהלך מבצע האכיפה נבדקו עשרות כלי רכב, מהם הורדו מהכביש בגין אי תקינות 6 רכבים וכן נרשמו 33  דו"חות תנועה של משטרה בגין עבירות שונות, ביניהן רכיבה בכלים לא תקינים, חגורות והתקנה ריסון, חלונות כהים, מהירות מופרזת, נהיגה בקלות ראש/חוסר זהירות, אי מתן זכות קדימה ודוחות העירייה.

מהמשטרה נמסר כי: "משטרת ישראל תפעל כל העת כנגד סיכונו של הציבור בנתיבי התחבורה, מחד, ובעבירות המהוות מטרד לציבור הנורמטיבי, מאידך, בכל האמצעים שלרשותה על הקרקע, בים ובאוויר". 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה