תלמידי החינוך המיוחד שבו למסגרות הלימוד:

$(function(){setImageBanner('fdc6ca1a-95b6-42b4-936a-76a601e490b6','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, נפתחו היום (שלישי) חלק ממסגרות הלימודים עבור תלמידי החינוך המיוחד. מחר צפויות להיפתח כל הכיתות במתכונת מיוחדת לימים אלו

מערכת אשקלונים | צילום: עיריית אשקלון, פתיחת הלימודים היום 

היום (שלישי), בהתאם להנחיות משרד הבריאות, נפתחו מסגרות החינוך המיוחד בבתי הספר אמירים, אלונים, מוריה, מעיין ואיתן. לצידם נפתחו כל גני החינוך המיוחד בעיר, הכוללים בתוכם גני עיכוב, גני תקשורת וגן C.p.

בהתאם להנחיות אלו ייפתחו מחר כל כיתות החינוך המיוחד המתקיימים בבתי ספר הרגילים, הן במסגרת בתי הספר היסודיים והן בחטיבות הביניים. מחנכי הכיתות הונחו לייצר קשר טלפוני אישי עם כל הורה ובו מתן הסבר אודות תהליך הלמידה במצב הנוכחי. הלמידה תתקיים בסבבים כשבל קבוצה ילמדו עד שלושה תלמידים ושני אנשי צוות. יודגש כי התלמידים ילמדו עם צוותי ההוראה הקבועים.

מרכז חירום שהוקם בבית הספר מעיין שרה החל לפעול לפני חג הפסח ובו לקחו חלק תלמידים בליווי הוריהם. המרכז סיפק מענה רגשי וכן מענה טלפוני לכל הורי התלמידים.

על מנת להיערך לפתיחת הלימודים בוצע בימים האחרונים על ידי צוות העירייה חיטוי בכיתות בהן יתקיימו הלימודים. לכל המסגרות סופקו חומרי היגיינה, כפפות, מסכות וג'ל לחיטוי ידיים. על פי הנחיות העירייה, כל הורה אשר יחליט להשיב את ילדו למערכת הלימודים יוכל לעשות זאת בכל נקודת זמן שבה הוא רואה לנכון.

ראש עיריית אשקלון תומר גלאם: "בהתאם להנחיות אנו פותחים בהדרגה את בתי הספר של החינוך המיוחד. המפתח לחזרה לשגרה הוא חידוש הלימודים ואנו תקווה כי צעד זה מהווה צעד ראשון מיני רבים שיתקיימו לקראת חזרה לפעילות מלאה".

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה