השקר התגלה והמזונות הופחתו:

$(function(){setImageBanner('af59314b-c179-41de-8907-39ba17753747','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

האישה טענה כי היא קורסת תחת הנטל ודרשה מזונות מבעלה. אלא שעורך דינו של האיש שרון קולסקי הוכיח כי המציאות רחוקה מכך ובית המשפט פסק על הפחתת דמי המזונות באופן דרמטי

מערכת אשקלונים | צילום: עו"ד קולסקי

לבית המשפט לענייני משפחה באשדוד הוגשה תביעה לדמי מזונות כנגד  תושב האזור, בסך אלפי שקלים. התביעה הוגשה לאחר שהאישה עזבה את העיר אשדוד עם שני ילדיהם, ענין אשר גרם להפחתת הסדרי השהות בין האיש לילדיו. בתביעה נטען בין היתר, כי היא קורסת תחת הנטל הכרוך בפרנסת שני ילדיהם המשותפים. כמו כן היא ציינה בתביעתה, כי מצבה הכלכלי קשה ובשל החובות הרבים שצברה, ננקטו הליכים כנגדה בלשכת ההוצאה לפועל. 

בצר לו פנה האיש לעורך הדין שרון קולסקי - מומחה לדיני משפחה - בבקשה כי יסייע לו. יצוין , כי האב  בעל הכנסה נמוכה ונוסף על כך, סבל ממצב בריאותי ירוד ואלה יחד, לא אפשרו לו לעמוד בתשלום המזונות אותו דרשה האם בתביעתה.

במהלך ניהול התיק, בית המשפט לענייני משפחה באשדוד חשף בפני הצדדים את עמדתו לסיום ההליכים בתיק, והציע לצדדים להגיע להסכמה ולפיה, סכום המזונות הזמניים שנפסק בסך 3,000 שקלים  יהיה קבוע בנוסף ל 600 שקלים בחודש שיכסו חובות עבר בגין אי תשלום מזונות, זאת עד לפירעון מלא של החוב . 
האב הסכים להצעת בית המשפט לתשלום של 3,000 שקלים אך התנגד לתוספת של 600 השקלים, והתיק הגיע לשלב ההוכחות. 

עו"ד קולסקי לא אמר נואש וחרף עמדתו הברורה של בית המשפט לענייני משפחה באשדוד, ניהל הליך הוכחות יסודי ומקיף אשר גילה את פרצופה האמיתי של האם. בדיון ההוכחות התגלה כי האם לא ממש דוברת אמת. 

הסתבר, כי כאשר הצדדים חיו יחד, האם עבדה במקצוע שהניב לה רווחים בהיקף גדול הרבה יותר ממה שדיווחה. כמו כן, היא  עברה לגור בדירה יוקרתית באותה העיר אליה עזבה עם ילדיהם המשותפים. כמו כן, בעקבות צו גילוי מסמכים שביקש עו"ד קולסקי התקבלו תדפיסי  חשבון הבנק של האישה (אשר מעולם לא צורפו על ידה...) מהם עלה, כי הועברו כספים בהיקף של מאות אלפי שקלים, עניין אשר גרם לפליאה רבה לנוכחים בדיון.

בפסק הדין המפתיע אימץ בית המשפט לענייני משפחה, את טענות ב"כ האב וביסס את פסק דינו בין היתר על סמך חקירת האם . כך נקבע כי  סכום המזונות לשני ילדיי הצדדים הופחת משמעותית מהסכום שהוצע לצדדים והועמד על 1,800 שקלים בלבד. 

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה