דוד רוזנר: "קבלני העיר הפכו לקלף מיקוח"שחרור ההיתרים בשכונת עיר היין באשקלון, עדיין לא נותן מנוח לקבלנים ולזוכים. יו"ר ארגון הקבלנים והבונים סניף אשקלון, דוד רוזנר, שיגר עוד קודם לכן מכתב לראש המנהל בו דרש התערבותו בנושא. כעת, לאחר שחרור ההיתרים, הוא מברך ואומר: "נמשיך לעמוד על המשמר על מנת שהקבלנים לא ישמשו בני ערובה"

מערכת אשקלונים | צילום: ארכיון, דוד רוזנר

בעקבות הקפאת ההיתרים לזוכי תכנית "המחיר למשתכן" בעיר היין באשקלון לפני כשבועיים, פנה יו"ר ארגון הקבלנים, במכתב בהול לראש מנהל מקרקעי ישראל, עדיאל שומרון, בדרישה להתערבותו הדחופה בנושא.

"לצערנו הרב כבר למעלה מחודשיים הפכו קבלני העיר להיות קלף מיקוח ובני ערובה בידי ראש העיר בכל הקשור לפלונטר שנוצר מול רשות ממ"י, ללא כל קשר אלינו הקבלנים", כתב רוזנר. "אנו עומדים זמן רב במצב קשה מאוד של חוסר יכולת להתחיל בניה באתרים באשקלון עקב הקפאת היתרי בניה, הדבר גורם לקבלנים לנזק כספי כבד הן מול רוכשי הדירות והן מול העובדים שלנו וקבלני המשנה".

רוזנר דרש את התערבותו הדחופה של שומרון וביקש לפעול למתן פתרונות שיסייעו על התחלת הבנייה בתוכנית "המחיר למשתכן" בכל רחבי העיר.

עם היוודע הדבר השבוע כי הלחץ עזר וראש העיר, תומר גלאם, שחרר את הקפאת ההיתרים, בירך רוזנר על המוגמר ואמר כי: "מודה לראש העיר, מר תומר גלאם על שחרור ההיתרים הינו הליך מבורך ומתבקש. אני שמח לראות שמצאנו אוזן קשבת ומקווה שלא יעשה שימוש יותר בכלי זה הן לטובת הקבלנים והן לטובת הזוכים. אנו בארגון הקבלנים והבונים נמשיך לעמוד על המשמר ונוודא שהקבלנים לא יהפכו לקלף מיקוח ובני ערובה בנושא זה".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה