תלמידי מקיף ב' פתחו בגיוס המוני לטובת שיפוץ בית כנסת לזכר הבוגרים שנפלו:

$(function(){setImageBanner('a5c25127-3083-4c3e-95ef-02162670dee1','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

הגיוס מתבצע הן באמצעות הרשת ובן באמצעות מבצע התרמה שמקיימים התלמידים ברחבי העיר אשקלון. מיכל דניאלי, יו"ר מועצת התלמידים: "אנחנו עושים הכל כדי להנציח את הנופלים של בית הספר שלנו, הכל!! אוספים שקל לשקל כדי להקים בית כנסת לעילוי נשמת הנופלים! יצאנו להתרמות, גייסנו את כל הכוחות שלנו אנחנו לא נוותר, אנחנו נגייס את הכסף למטרה שלנו גם תחת אש"

מערכת אשקלונים | צילום: מיכל דניאלי, חדר ההתרמות שנפתח בבית הספר 

מרגש: תלמידי בית הספר מקיף אמי"ת ב' המתחדש באשקלון, החליטו לשפץ את בית הכנסת הנמצא בבית ספרם לזכר חללי בית הספר. משפחות הנופלים הודיעו כי יתרמו את ארונות הקודש, והתלמידים יצאו לרחובות לגייס את תושבי העיר וכן פתחו פרויקט לגיוס המונים ברשת. 

בית הכנסת השוכן בתיכון הוותיק זקוק לשיפוץ ובמועצת התלמידים החליטו ליזום מבצע לגיוס תרומות למען בית הכנסת שלהם - לעילוי נשמת חללי צה"ל בוגרי בית הספר. התלמידים כבר החלו להפיץ את מבצע ההתרמה בעיר ולפנות לידידים, בני משפחה ובוגרי בית הספר.

[pic_10319]

המנהל הרב רפי מימון אומר כי ההודעה של משפחות הנופלים על תרומתם את ארונות הקודש ופרוכות ועוד, ריגשה את התלמידים ואת הנהלת בית הספר. "זו זכות גדולה שבבית הכנסת שלנו יונצחו הנופלים. אנחנו מחנכים את תלמידינו להאיר פנים ולהיות תמיד מהנותנים  לחברה ולקהילה ומהסיפורים על בוגרינו שנפלו עולה דמותם כנותנים ותורמים - למשפחה ולקהילה".

המנהלת מיכל פלג: "הרעיון של מועצת התלמידים עלה מתוך הרצון להנציח באופן משמעותי את בוגרי בית הספר שנפלו ואני חושבת שעלינו לתת מקום לכל אחד מן החללים בני העיר, כולם יקרים כולם אהובים וכולם ראויים שנתפלל בבית הכנסת לזכרם".

מימון ופלג קראו לכל תושבי אשקלון לסייע לתלמידים במבצע שהם יצאו אליו: "יש לנו תלמידים נפלאים. אנו  מצדיעים להם על היוזמה, על המסירות ועל האכפתיות. הרצון שלהם בבית כנסת מכובד המכבד את יושביו מרגש ומחמם את הלב". 

מיכל דניאלי, יו"ר מועצת התלמידים בבית הספר אמרה ל"אשקלונים": "אנחנו עושים הכל כדי להנציח את הנופלים של בית הספר שלנו, הכל!! אוספים שקל לשקל כדי להקים בית כנסת לעילוי נשמת הנופלים! יצאנו להתרמות, גייסנו את כל הכוחות שלנו אנחנו לא נוותר, אנחנו נגייס את הכסף למטרה שלנו גם תחת אש!! נדפוק בדלתות ונצא לרחובות, כלום לא יעצור אותנו. תעזרו לנו ותהיו חלק מהדבר העצום הזה". 

אתמול בלילה (שלישי), נציגי התלמידים קיבלו גם במה לבקש תרומות במהלך ההופעה של חנן בן ארי, שביקש מהקהל להירתם לטובתם ולסייע להם. 

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה