רואה החשבון ששווה מיליון

$(function(){setImageBanner('dea85774-5559-483e-b5db-680c1583c6df','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

תושב העיר, בעל מספר חברות שהסתבך בחוב של למעלה מ 1.2  מיליון שקלים למס הכנסה, פנה לרואה החשבון יניב כהן. זה הסתיים עם חוב של כ-10 אלפים שקלים בלבד "הוא אמר לי שאחרי שנים של הסתתרות בזהויות בדויות סוף סוף הוא יכול להשתמש  בשמו האמיתי", סיפר כהן השבוע

מערכת אשקלונים | צילום: יניב כהן 

תושב העיר בעל מספר חברות שנקלע לקשיים וכבר חשב שחרב עליו עולמו, פנה ברגע האחרון לרואה החשבון יניב כהן, שבזכות מקצועיות יוצאת דופן ביטל לו כמעט לחלוטין את החוב. 

זהו סיפור שאפשר ללמוד ממנו לא מעט, מדוע חשוב לפנות גם ואולי דווקא יותר מכל ברגעי משבר לאנשי מקצוע טובים, כאלו שיודעים מה הם עושים בתחומם. לתושב העיר זה היה שווה למעלה ממיליון שקלים!! ואולי חשוב מכך, ניתן לומר כי האיש קיבל את חייו בחזרה.

כאמור האיש תושב העיר, אמיד ובעל מספר חברות, החל להיקלע לפני מספר שנים לקשיים בעסקיו. החובות הלכו ותפחו, והאיש שהורגל לרמת חיים גבוהה במיוחד, החל להבין כי המציאות טופחת על פניו, וממעמד של איש שהפרוטה מצויה בשפע בכיסו, הוא הופך לחייב. לאחר שלוש שנים קשות הגיע חובו לרשויות המס למעלה מ 1.2 מיליון שקלים.

בצר לו, פנה האיש לרואה החשבון יניב כהן, ממשרד "יניב כהן משרד חכם לעסקים" בבקשה כי יסייע לו. רואה החשבון כהן - בעבודה מאומצת פירק את החוב לגורמים ראשוניים. החוב שהיה מחולק לשומת מס של למעלה מ - 400  אלף שקלים בגין שנת מס אחת, ועוד שנתיים שבהם חוב נוסף של כ-800 אלף שקלים. מסך חוב כולל של מעל 1.2 מיליון ש"ח, נותר האיש עם חוב של כ- 10 אלפים שקלים בלבד על שנה אחת. לאחר שרואה החשבון ביטל לחלוטין את החובות בגין השנתיים האחרות.

"בעבודה סיזיפית מול רשויות המס, וכמי שמכירים את החוק היטב, הצלחנו צוות המשרד ואני להפחית לו את החוב למינימום האפשרי. כשהגיע האיש להודות לי אישית זה היה רגע מרגש בעבורי ואני שמח שהצלתי אותו" סיפר השבוע רו"ח כהן . "הקטע המרגש ביותר היה כשהוא אמר לי "אחרי שנים, סוף סוף אני יכול להשתמש בשמי הפרטי בדואר הנשלח ממני ואלי, ולא בשמות כיסוי של חברות מהפחד מהחובות". חשוב להבין כי בענייני מס, גם אם נדמה לכם שהשמיים נופלים, חשוב לפנות לרואה חשבון מקצועי, שבאמת יכול לשנות את המצב כפי שקרה במקרה הנוכחי".

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה