מצטיין ברגישות ובמסירות:

$(function(){setImageBanner('a751c901-2766-41cd-9744-e2606eaec00c','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

יו"ר חברה קדישא באשקלון, אלי יפרח נבחר לעובד מצטיין ארצי: יפרח קיבל את התעודה מהשר לשירותי דת, יצחק וקנין, כהוקרה על עבודתו המסורה לאורך שנים בתחום רגיש ומורכב במיוחד

סיון סבג אסולין | צילום: מערכת אשקלונים

כבוד והערכה ליו"ר חברה קדישא באשקלון, אלי יפרח: ביום שני השבוע הוא זכה לקבל תעודת הצטיינות מיוחדת כאשר נבחר לעובד למופת מכלל עובדי המועצות הדתיות ברחבי הארץ. את הפרס המיוחד הוא יקבל בטקס שיתקיים במעמד השר לשירותי דת יצחק וקנין.

יפרח (59) הינו דמות מוכרת לרבים מתושבי העיר, חלקם נאלצו לפגוש בו ברגעים הקשים ביותר בחייהם כאשר יקיריהם הלכו לעולמם. כבר 16 שנים שהוא מעניק לציבור את שירותי הקבורה הנדרשים ברגישות שכה מאפיינת אותו ולמעשה הפך בעיני רבים לגשר בין חילונים לדתיים.  

https://youtu.be/UBUwRbu1muI

עם קבלת ההודעה על בחירתו של יפרח, ארגנו לכבודו טקס מהיר במשרדי המועצה הדתית כאשר היו"ר שמי פרבר, העניק לו זר פרחים ואמר: "הזר הזה מוקדש לאלי ולא בכדי. אלי זכה בעובד למופת של כל המועצות הדתיות בארץ. כבוד גדול לשירותי הדת למועצה הדתית אשקלון ולעיר אשקלון. זה המעט שנתנו לו עכשיו כדי להביע את ההערכה שלנו. הוא יקבל את התעודה עם פרס כספי מהמועצה במעמד השר ומנכ"ל המשרד נחגוג לו כולנו על הכבוד הרב הזה. תמשיך להוסיף קידוש השם לשירותי הדת".

יפרח עצמו אמר לחבריו לעבודה: "אני חושב שאני אולי רק מייצג, כל המועצה זה דבר שאי אפשר לתאר אותו. כולם נותנים את השירות אני מודה להנהלה שבחרה בי אבל לא יכולתי לעשות שום דבר ללא הסיוע שלכם. הפרס הזה לא ניתן לי אלא לעובדים שלי כי אני רק מתווה את הדרך אבל הם אנשים מקסימים. יהי רצון שבעזרת השם נעשה רק בשמחות".

ל"אשקלונים" אמר יפרח: "אני מודה להנהלת המועצה שמי פרבר ואסתר ברששת שהאמינו בי אני חושב שהפרס הזה שניתן לי על ידי השר הוא אמנם ניתן לי, אבל מגיע לעובדים שלי כי בלעדיהם לא יכול לעשות שום דבר. פרשת השבוע מדברת על קבלת התורה והתנאי הבסיסי הוא 'ויחן ישראל' להיות באחדות אני חושב שדווקא בדור שלנו שבו יש חששות למנהיגים מעוצמת הנשק והגרעין האירני לא זה מה שיכריע אותנו אלא מה שיכריע אותנו, זה חלילה אש המחלוקת לכן צריך לנהוג דווקא בדרך של שלום ואחדות".

עוד אמר יפרח: "אני אמשיך להאמין בכל אחד ולתת לכל אחד את האפשרות לקיים את מה שהוא מאמין בו, תוך כדי כך שאנחנו מכבדים את הרצונות של האחר. יש דתיים ויש פחות דתיים המושג 'חילוני' לא נמצא בלקסיקון שלי. כולנו יהודים".

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה