זיו יונסי נבחרה למנהלת מחלקת חינוך על-יסודי

$(function(){setImageBanner('f30b3a84-a55f-4ccf-be32-3fc91072bdc4','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

מדובר בתפקיד חדש במינהל במסגרתו תהיה שותפה לגיבוש מדיניות החינוך העל-יסודי ברשות

מערכת אשקלונים | צילום: זיו יונסי 

ועדת המכרזים שהתכנסה בשבוע שעבר בחרה פה אחד במועמדת, זיו יונסי, לתפקיד מנהלת מחלקת חינוך על יסודי באשקלון.

המדובר בתפקיד חדש שלא היה עד כה במערכת החינוך בעיר ובמסגרתו היא תהיה שותפה לפיתוח, לתכנון ולגיבוש מדיניות החינוך העירונית בכל הקשור לחינוך העל-יסודי, בהתאמה ליעדים העירוניים ועל פי תקנות משרד החינוך. כמו כן, תהיה אחראית על ליווי, מעקב ובקרה של מערך החינוך העל-יסודי כולל קידום יוזמות פדגוגיות וחברתיות בתחום ותכנון לטווחים קצר, בינוני וארוך.

יונסי, ילידת אשקלון ותושבת העיר, בוגרת תואר B.A ו-M.A בניהול מערכות חינוך באוניברסיטת 'בן גוריון'. היא החלה את דרכה המקצועית במקיף עירוני א' באשקלון, שם מילאה מגוון רחב של תפקידי ניהול וריכוז משמעותיים. בשנים האחרונות היא משמשת כממונה במחוז דרום על תכניות לקידום בתי ספר והגברת מצוינות ועל מערך ההדרכה הארגוני-פדגוגי בתוכניות אלו.

בנוסף, שותפה יונסי במטה משרד החינוך לפיתוח תכניות לצמצום פערים לימודיים ופיתוח כלים אסטרטגיים להובלת שינוי, טיוב וקידום האקלים הבית ספרי. עוד משמשת זיו, כממונה מחוזית על התכנית לתקצוב השקלי הפדגוגי בחטיבות הביניים ולהטמעת תכנית הניהול העצמי בכל בתי הספר היסודיים במחוז.

ראש העיר, תומר גלאם: "משימות רבות לפנינו בתחום החינוך, בהן בניית התוכנית האסטרטגית החינוכית 2030 והשקעות בפדגוגיה איכותית ומובילה עבור תלמידנו. כולי תקווה כי יחד עם ראש מינהל החינוך והצוות המקצועי שיש לנו, נוכל להוביל את מערכת החינוך שלנו להישגים משמעותיים ולהצלחות רבות".

ראש מנהל החינוך, יובל זוזט: "מדובר באחד התפקידים המשמעותיים ביותר במינהל החינוך. אין לי ספק, כי ניסיונה הרב של זיו בתוספת כישוריה הרבים יתרמו משמעותית למערכת החינוך בעיר".

יונסי הודתה על הבחירה בה והוסיפה: "אשרי האדם המבין כי גם הניצן, המתקשה להיפתח, ראוי לו לפרוח". היא תחל את תפקידה בתחילת חודש מרץ.

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה