יום התודה הבינלאומי צוין באשקלוןביום שני ציינו באשקלון את יום התודה הבינלאומי על ידי כלל התיכונים ותנועות הנוער הפועלות בעיר. את היום המיוחד קידמו קרין מזגאוקר, רכזת תכנית נוער 'לתת' באשקלון, ביחד עם שלי באבאי, רכזת נוער עירונית באגף תרבות נוער וספורט במינהל חינוך

מערכת אשקלונים | צילום: דוברות העירייה, מתוך הפעילות 

זה התחיל בשעות הלימודים, בהן התיכונים קיימו הפנינג תודה, כתבו מכתבי תודה אחד לשני והעניקו סיכות תודה במיוחד לנותני השירות בבית הספר - מורים, סייעות, בני שירות, עובדי ניקיון, צוותי אבטחה וכו'. היו מי שהגדילו לעשות ואף הכינו ארוחת בוקר לכבודם ובסוף היום ניקו את הכיתות במקום צוותי הניקיון.

הפעילות המשיכה בשעות אחר הצהריים כאשר תנועות הנוער לקחו חלק ביניהם: צופים, בני עקיבא, עזרא, נחשונים שפירא, כנפיים של קרמבו, רוטרי מנהיגות צעירה, הבית החם ועוד ואמרו תודה לשוטרים, מד"א, כיבוי אש, מחלקות בית החולים השונות, נהגי האוטובוס ברחבי העיר, צוותי ניקיון ועוד.

ראש העיר, תומר גלאם, שיבח את בני הנוער על הפעילות ההתנדבותית ואמר: "אין גאה ממני על בני הנוער שיש לנו בעיר, עם רוח התנדבותית ונתינה אין סופית. מגיעה תודה מיוחדת גם לכם ותודה מקרב לב לכל מי שפועל למען איכות החיים שלנו בעיר, השמירה על הסדר הציבורי, הרווחה, הביטחון וכמובן ללוחמי 'כיפת ברזל' היקרים ששומרים עלינו כל העת".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה