נערכים לסופ"ש גשום:ניקיון כל הקולטנים ברחבי העיר, איטום מוסדות חינוך וניקוי המרזבים בהם, גיזום עצים וניקיון נחל חממה הן רק חלק מהפעולות שביצעה העירייה במסגרת ההכנות לעונת הגשמים

מערכת אשקלונים | צילום: עיריית אשקלון, גיזום לקראת החורף 

ביום שלישי השבוע, כינס ראש העיר, תומר גלאם, את הגורמים המקצועיים בעירייה, בהם מנכ"לית העירייה, אירית נתן ונציגי תאגיד המים 'מי אשקלון' והחברה הכלכלית לאשקלון, במטרה לעמוד מקרוב אחר ההכנות העירוניות לחורף הקרוב.

כמהלך מקדים, ככל הניתן, למניעת הצפות, מסרו באגף תפעול (אחזקה לשעבר) בעירייה כי בוצעו ההכנות הבאות: ניקיון כל הקולטנים ברחבי העיר; איטום מוסדות חינוך וניקוי המרזבים בהם; גיזום עצים; ניקיון נחל חממה; הסדרת מוצאי ניקוז המים ומעקב אחר גידור אתרי בנייה על ידי מפקחי אגף רישוי ופיקוח על הבנייה.

נזכיר כי, לאחרונה הושלמו העבודות על מעגל התנועה שהוקם בצומת הרחובות 'שדרות ירושלים' ו'רחבעם זאבי' אשר נועד לתת מענה לסוגיית ההצפות במקום. פתרונות ניקוז נוספים, באמצעות הוספת מערכות ניקוז, בוצעו גם ברחובות ביאליק, שפינוזה ויהודה הלוי.

כמו כן, מופו הנקודות החמות ברחבי העיר וצוותים מטעם העירייה נמצאים בכוננות לכל מקרה. בכל מקרה של מפגע יש לפנות למוקד 106 או באמצעות הודעת ווטאסאפ במספר 054-9908011, 24 שעות ביממה.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה