מסייעים להקמת פרויקט אמבולנס המשאלות:"מעגל נשים אשקלון ועמותת "ליצנבולנס" מזמינים אתכם להגשים משאלות לילדים חולים באשקלון: על העמותה לגייס עוד עשרות אלפי שקלים על מנת שילדים חולים יוכלו להגשים משאלה ליום אחד. מטעם מעגל הנשים נמסר: "התרומה המנטלית של יום כזה לבריאות הילדים היא מדהימה"

מערכת אשקלונים | צילום: מתוך הפנינג ההתרמה בהיכל הספורט אשקלון 

עמותת "מעגל נשים אשקלון" ועמותת "ליצנבולנס" יוצאות בפרויקט גיוס המונים "הד סטארט" של 70,000 שקלים לצורך הגשמת משאלות לילדים חולים וילדים המאושפזים פרק זמן ממושך ומזמינות אתכם לתמוך בפרויקט. 

בשנתיים האחרונות פועלת בעיר עמותה בשם "מעגל נשים אשקלון". עמותה בה מתנדבות כ- 25 נשים צעירות, ברובן אמהות, תושבות העיר אשקלון אשר מקדמות פרויקטים חברתיים בעיר ופעילויות שונות למען הקהילה באשקלון. השנה התגייס המעגל למטרה גדולה וחשובה - רכישת "אמבולנס משאלות" שישרת את ילדי בית החולים ברזילי ואת ילדי הדרום. 

במסגרת גיוס תרומות במהלך השנה (כולל הפנינג גיוס כספים ענקי שהיה במאי בהיכל הספורט) הצליח המעגל לגייס כספים לרכישת האמבולנס, התאמתו והפיכתו ל"אמבולנס שמח"- צבעוני, מקושט, מואר ומזמין לילדים כאנטיתזה לאמבולנסים שמוכרים לילדים החולים. אמבולנס המשאלות הנו אמבולנס המופעל על-ידי ליצנים רפואיים, כשמטרתו הינה לאפשר לילדים החולים במחלות קשות ו/או כרוניות, אשר אינם יכולים לעשות דבר פשוט כמו לצאת ל-גיחה בחיק הטבע, בפארק שעשועים, בהופעה או כל פעילות מחוץ לכותלי בית החולים, לצאת ו"להתנתק" ליום אחד משגרת הטיפולים הקשה ולהגשים להם משאלה יחד עם משפחתם ו/או חבריהם.
כעת כאשר האמבולנס כבר הותאם וניתן להשתמש בו, נערכים במעגל לגיוס כספים להגשמת המשאלות על מנת להגשים את ייעודו של ה"ליצנבולנס". 

עלות ממוצעת של משאלה הינה כ-3,500 שקלים והיעד הוא להגשים לפחות 25 משאלות בשנה. חשוב לציין כי במידה ועד 31/11/2019 לא יגוייס הסכום המיועד - העמותה לא תוכל לממש את התרומות שכבר גויסו. עד עתה גוייסו כ-20,000 שקלים מתוך הסכום. 

"חשיבות הפרויקט היא קודם כל לעיר אשקלון, עם כל הפיתוח העירוני והעליה הדמוגרפית חשוב שגם בעיר שלנו יהיה אמבולנס שישרת את ילדי בית החולים ואת ילדי אזור הדרום. כרגע אין באזור הדרום אמבולנס ייעודי לצורך זה, אלא רק במרכז ובצפון, וקיימת רשימת המתנה של ילדים שמצפים ומייחלים ליום אחד בו יוכלו לשכוח מהמחלה ולחוות יום של כיף ואופטימיות, מה גם שהתרומה המנטלית של יום כזה לבריאות הילדים היא מדהימה. נשמח אם נצליח לגייס את הכסף, כי במידה ולא נגיע ליעד של 70,000 שקלים לא נוכל לממש אף לא שקל אחד מהתרומות שכבר נאספו", נמסר ממעגל נשים אשקלון. 

לתמיכה בפרויקט לחצו כאן או כנסו ישירות לקישור: https://giveback.co.il/project/53174


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה