יומיים לפתיחת השנה: נבחרה מנהלת לאגמים חמ"דלאחר אינספור עיכובים וחוסר אונים מצד ההורים, נבחרה הערב (חמישי) מנהלת לבית הספר אגמים חמ"ד - ליאת רביעי

סיון סבג-אסולין | צילום: בית הספר אגמים חמ"ד

ההורים לילדים העולים לכיתות א וב בבית הספר חמ"ד אגמים היו חסרי אונים ומיואשים מהיעדר בחירת מנהל לבית הספר. כעת, יומיים בלבד לפני פתיחת שנת הלימודים, נבחרה המנהלת - ליאת רביעי. 

[pic_9371]
רביעי, תושבת אשקלון, בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בחינוך בבית הספר האקולוגי רמב"ם, בתפקידים שונים, בהם: חברת צוות ניהול בביה"ס, מנהלת שכבת א-ד, רכזת פדגוגית, רכזת השתלבות אוכלוסיות מיוחדות, רכזת בריאות, מדריכה וחונכת מורות חדשות במערכת החינוך, מורה מאמנת לפרחי הוראה ומחנכת כיתות א-ב. רביעי, בוגרת המכללה האקדמית לחינוך בחולון שם סיימה בהצטיינות תואר ראשון בחינוך מיוחד והמכללה האקדמית אור יהודה, שם סיימה תואר שני במינהל מערכות חינוך. 

עוד קודם לבחירתה הלינו ההורים על כך שבהיעדר מנהלת לא התקיימו המפגשים לכיתות א', לא נעשתה היכרות עם הצוות החינוכי וכן ההורים נותרו חסרי אונים. בעיריית אשקלון הבטיחו שההליך יסתיים במהרה ומסרו כי נעשה הליך איתור נוסף לאחר שלא נמצא מנהל מתאים. 

אחת האמהות שפנתה ל"אשקלונים" כתבה: "אנחנו מרגישים כמו בדיחה לא מצחיקה .לא נעים להיתקל בדלתות סגורות כשמדובר בילדינו. זאת שנה שנייה שאנחנו עוברים את  חוסר הוודאות הזה. איך אני אקנה לילד שלי ביטחון שאני בעצמי לא מרגישה אותו? שכחו אותנו פשוט. לא ייתכן שהמורה אומרת לי יומיים לפתיחת הלימודים גם לי אין תשובות, לא נערכתי בהתאם. ממש הזייה, כבר בפברואר שנה שעברה ידעו שהמנהלת כנראה לא תמשיך למה חיכו עד עכשיו. אפילו מתי יסתיים יום הלימודים ביום הראשון אנחנו לא יודעים. ההורים עובדים איך נערך בהתאם". 

ממשרד החינוך נמסר בתגובה ל"אשקלונים" עוד קודם להודעה בדבר  הבחירה כי: "לצערנו יש פעמים שיש גם עיכובים. אכן, לפי שעה טרם התקבלה החלטה סופית מי ינהל את ביה"ס. שנת הלימודים תיפתח כסדרה בבית הספר, מורים שובצו בכיתות ויצרו קשר עם ההורים".

ראש העיר, תומר גלאם, איחל למנהלת בהצלחה בתפקידה והוסיף: "ליאת מקבלת לידיה בית ספר חדש, צומח עם תלמידים מקסימים באחת השכונות המתקדמות באשקלון ואין לי ספק כי הניסיון והידע שהיא מביאה עמה יובילו את בית הספר להישגים ולהצלחה, בכל התחומים". 

ראש מינהל חינוך, יובל זוזט: "ליאת היא אחת מאנשי החינוך הוותיקים והמקצועיים באשקלון ואנו סמוכים ובטוחים כי היא תדע לנהל את בית הספר ביד רמה ובדרך הנכונה".

המנהלת החדשה, ליאת רביעי: "ראשית, ברצוני להודות לבורא עולם על הזכות הגדולה לנהל את חמ"ד אגמים הצומח. שמחה ונרגשת על קבלת התפקיד ועל הבעת האמון בי. תמיד ראיתי לנגד עיני את הילדים היקרים ואת הסגולות הטמונות בהם והבאתם מן הכוח אל הפועל. מאמינה שידע הוא כוח ושחיוך, נדיבות, סקרנות, חריצות, יצירתיות ושיתוף הן מתנות שחייבים להשתמש בהן. אנו ערוכים ומוכנים לקבל באהבה ובשמחה את התלמידים וההורים שיגיעו לצמוח איתנו".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה