"מלאכיות שלי תחזרו"בחייהן ובמותן לא נפרדו: זו לצד זו ולצד זעקות שבר וכאב בלתי נתפסים, נטמנו האחיות תהל (17) וירין (19). זאת לאחר שנהרגו בתאונת דרכים קטלנית הלילה באשקלון

מערכת אשקלונים | צילום: מתוך הלוויה 

אבל כבד ירד היום (רביעי) על העיר אשקלון: כבר משעות הבוקר המקודמות התפשטה הידיעה על התאונה הקטלנית הלילה בה קיפחה את חייה תהל מעול בת ה-17. שעה וחצי בלבד לפני מועד הלוויתה של תהל, הגיעה הידיעה הקשה כי גם אחותה ירין בת ה-19 נפטרה מפצעיה הקשים. אלפים ליוו את השתיים בדרכן האחרונה בבית העלמין באשקלון, כאשר זעקות השבר של בני המשפחה והחברים לא הותירו עין יבשה נוכח האסון הכבד שפקד את משפחת מעול ואת ההורים תמיר ורונית - שבתם בת ה-14 אדל עדיין נאבקת על חייה בבית החולים סורוקה. 
[pic_9369]
מימין: ירין ותהל ז"ל 

יו"ר חברת קדישא, אלי יפרח, אמר כי: "ירין ותהל אין לנו מילים לומר. רוצה לפנות לכל הצעירים מתחנן תראו למה אתם גורמים. אל תביאו אותנו למצב הזה", זעק.

הרב יעקב אביטן ספד: " מלאך המוות בא ולקח מאיתנו שתי נשמות יקרות זכות וטהורות. שתי נשמות שגדלו בחממה מיוחדת אצל ההורים היקרים תמיר ורונית שגידלו את הבנות הנפלאות הללו. והנה ברגע, איזה אסון איזה טרגדיה שאי אפשר להכיל אותה. על מי נקונן על מי נתאבל על ירין על תהל על ירין ותהל מה נאמר על שתי נשמות שהיו כולן שמחה. שתי נשמות שתכננו את מסלול החיים היפה שלהן. בורא עולם, תשלח רפואה שלמה לאדל שאדל תחזור לאיתנה ותחזור להוריה מגיע להם נחמה על האובדן והחורבן הגדול", זעק הרב אביטן לקול משמע ה"אמן" מהקהל.

ראש עיריית אשקלון תומר גלאם, ספד להן: "הלב נשבר. הלב נשבר ומסרב להאמין שאנחנו עומדים כאן היום ומלווים למנוחת עולמים שתיים מבנות העיר, ירין ותהל הצעירות והזכות,  שתי אחיות, שבחייהן ובמותן לא נפרדו,שתי אחיות שיצאו לבלות ולא ישובו עוד, חיים שהיו ונגדעו ברגע אחד מר ונמהר, חלומות ושאיפות שלא יתגשמו עוד, חיוכים של אושר וצחוק מתגלגל שלא ייראו ולא יישמעו עוד. בעוד יומיים, תהל, רק בת 17, הייתה צריכה לחזור לספסל הלימודים אבל התאונה המזעזעת גדעה הכל". 


עוד אמר גלאם: "ביום ראשון הקרוב, כשכל תלמידי העיר ייפתחו את שנת הלימודים וימלאו את בתי הספר, המקום של תהל בכיתה יישאר ריק ויתום, ירין, האחות הגדולה, בסך הכל בת 19, נאבקה במשך שעות ארוכות על חייה עד הסוף המר, עד שלא יכלה לגורל האכזר".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה