אות הצטיינות למועצת הנוער באשקלוןהאות הוענקה למועצה על היותה יוזמת ועל עמידתה בקווי היסוד של מועצות הנוער באשר הן; ראש העיר, תומר גלאם: "אלפי בני נוער פעילים ומתנדבים בזכות מועצת הנוער, מגיע להם כל הכבוד"

מערכת אשקלונים | צילום: מועצת נוער עירונית

במועצת הנוער באשקלון ממשיכים לקטוף הצלחות על פעילותם החברתית וההתנדבותית בקהילה: השבוע התבשרו בני הנוער כי עמותת במתנ"ה (בוגרי מועצת התלמידים והנוער הארצית) החליטה להעניק למועצה את אות הצטיינות 'המועצה היוזמת'.

במכתב שהתקבל במועצה השבוע ונכתב על ידי שלי מנצור, יו"ר עמותת במתנה, מצוינים הפרמטרים שהובילו את המועצה באשקלון לזכייה. "על מנת לעודד את יישום מסמך הועידה המחוזי והן את נושא הועידה הארצית השנתי ומתוך הרצון להוקיר מועצות הפעולות בצורה תקינה אשר יזמו פעילויות שונות לטובת בני הנוער תוך יצירת מעורבות של בני נוער רבים, עמותת במתנ"ה (בוגרי מועצת התלמידים והנוער הארצית) שמחה להעניק השנה אות הצטיינות למועצות תלמידים ונוער תקינות, יוזמות ומיישמות.

"מתוך בקשות והמלצות שהוגשו לעמותה, ועד העמותה החליט להעניק השנה את האות לשלוש רשויות. אנו שמחים להודיעך כי עמותת במתנ"ה מצאה את מועצת התלמידים והנוער אשקלון ראויה לקבלת אות 'המועצה היוזמת'", נכתב במכתב.

ראש העיר, תומר גלאם, המלווה את מועצת התלמידים והנוער מזה כמה שנים ואף ממונה על תיק הנוער, התייחס להענקת הפרס: "יש לנו בני נוער נהדרים שפעילים, פועלים ומתנדבים במגוון תחומים. הפרס הזה הוא עוד הוכחה לכך שבני הנוער שלנו הם הטובים ביותר שיש, ששמו להם למטרה את המעורבות שלהם בקהילה במגוון תחומים. יש להם את מלוא ההערכה שלי. יישר כוח".  

יו"ר מועצת הנוער, ליאב משה: "במהלך השנה האחרונה המועצה הייתה פעילה בעיר ובמחוז והשתתפה באירועים, פעילויות ופרויקטים רבים. אני שמח שמצאו לנכון להעניק לנו את הפרס. נמשיך לפעול ולעבות את הפעילות שלנו בעיר בהמשך. תודה רבה לראש העיר, תומר גלאם, על האמון והתמיכה ולמנהלת אגף תרבות, נוער וספורט, דפנה ביטון. שתהיה שנת לימודים מוצלחת וטובה לכולם".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה