קרן אברהם נבחרה לנהל את בית הספר החדש ב'אגמים':רגע לפני פתיחת שנת הלימודים ולאחר אינספור תלונות מצד ההורים המודאגים, עיריית אשקלון הודיעה על בחירתה של קרן אברהם לניהול בית הספר החדש בשכונת אגמים. ההורים עדיין ממתינים לקבלת הודעה בדבר מפגש לכיתות א'

מערכת אשקלונים | צילום: קרן אברהם 

קרן אברהם, תושבת אשקלון, נבחרה לנהל את בית הספר היסודי ממלכתי החדש בשכונת 'אגמים' שיפתח את שעריו לראשונה בתחילת שנת הלימודים הקרובה. בית הספר הינו צומח ובשנה זו יהיו בו שלוש כיתות א'. כך הודיעו אמש (רביעי) בעיריית אשקלון. הודעה זאת מגיעה כשבוע וחצי בלבד לפני פתיחת שנת הלימודים, ולאחר אינספור תלונות של הורים מודאגים לגבי חוסר הוודאות שאופפת את פתיחת השנה. בפניות רבות שנכתבו, העלו הורים לתלמידי כיתה א' את העובדה כי טרם קיבלו זימון למפגש הראשוני בכיתה. בעניין זה נמסר מהעירייה כי כבר ביום ראשון תיצור קשר המנהלת החדשה עם ההורים ותזמן אותם. 

אברהם, בעלת תואר ראשון B.A בספרות עם ישראל, תואר מוסמך בחינוךM.A  בהצטיינות כולל התמחות בחינוך מיוחד; בעלת תעודת הוראה בחינוך מיוחד ובחינוך רגיל ובוגרת קורס הכשת מנהלים-אבני ראשה. מזה 19 שנים היא עוסקת בחינוך, כאשר 13 שנים שימשה כמחנכת ומורה לספרות במקיף עירוני ד' וכחמש שנים כמורה בבית הספר 'רותם'.

ראש העיר, תומר גלאם: "כפי שהבטחנו, השנה אנחנו פותחים את בית הספר החדש בשכונת 'אגמים' וההיערכות בשיאה. אני רוצה לברך את המנהלת החדשה על מינויה ולאחל לה הצלחה רבה, כולנו סומכים עליה שתוביל את בית הספר הצומח להישגים יפים. אין לי ספק כי מינהל החינוך ילווה אותה צעד אחר צעד ויוודא כי יש בידה את כל הכלים כי ליישם זאת".

ראש מנהל החינוך, יובל זוזט: "ברצוני לברך את קרן אברהם לרגל היבחרה לתפקיד מנהלת בית הספר אגמים ממלכתי. אין לי ספק כי הגב' אברהם תצליח בתפקידה ומינהל החינוך יחד עם הפיקוח יעשה את כל הנדרש לוודא זאת".

קרן אברהם: "בחרתי לכרוך את חיי בעבודת החינוך בה אני עוסקת מזה 19 שנים. התחלתי את דרכי המקצועית בתיכון 'מקיף עירוני ד' ולאחר מכן בבית הספר היסודי 'רותם' בו הובלתי מגוון תחומים ותפקידים פדגוגיים, ארגוניים ומערכתיים ביניהם רכז פדגוגית, רכזת שכבה, רכזת שפה, רכזת אמירים ורכזת עולים, שמשתי כמורה מובילה והנחתי את קהילת שפה בבית הספר. אני נרגשת מאוד עם קבלת התפקיד וחשה שניתנה לי זכות ראשונים לייסד את בית הספר החדש והצומח 'אגמים'. יחד עם הצוות החינוכי, ההורים והילדים נבנה תשתיות בתחום החינוכי, הערכי והחברתי ונהפוך את בית הספר לבית חם ותומך המבוסס על אהבת אדם, שייכות ודיאלוג. כפי שאמר טשרניחובסקי 'כי עוד אאמין גם באדם, גם ברוחו, רוח עז".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה