מבעלי החיים באהבה לתלמידי בית ספר 'הראל'לאחרונה הגיעו תלמידי החינוך המיוחד בבי"ס 'הראל' ליום פעילות בכלבייה העירונית. הפעילות נערכה ביוזמת מחלקת בריאות הצבא בפיקוד הדרום והשירות הווטרינרי העירוני כחלק מחוג וטרינריה הניתן כתרומה לקהילה בבית ספר 'הראל'

מערכת אשקלונים | צילום: מתוך הפעילות 

התלמידים, במסגרת החינוך המיוחד של בית הספר, קיבלו הרצאת מבוא מפי ד"ר גדי שרביט, מנהל השירות הווטרינרי, על הכלבייה העירונית, פעילותה ותפקידיה ועסקו בפעילויות שונות הנוגעות לכלבים המוחזקים בכלבייה העירונית כולל פעילויות לעידוד אימוץ הכלבים מהכלבייה.

לתלמידים הייתה זו חוויה מיוחדת של מגע בלתי אמצעי עם בעלי חיים, ובמיוחד עם הגורים, שגרמה להם לריגוש ולחיוכים רבים וניכר הקשר הבלתי אמצעי ביניהם למלווים ולצוות שעבד עם הילדים. "היה אושר גדול לראות כיצד הילדים הללו מתקשרים עם בעלי חיים ומה הקשר עם בעלי חיים עושה להם במיוחד מההיבט שבעלי חיים אינם שופטים ילדים לא על פי מראם ולא על פי מוגבלותם", אמרו בצוות.

ד"ר שרביט, מנהל השירות הווטרינרי העירוני, מבקש לברך את רס"ן חלי אללוף, קצינת בריאות הצבא של רפואה פיקוד דרום על היוזמה המבורכת לטובת הילדים והכלבים כאחד ומקדם את הגברת הפעילות של התלמידים בכלבייה העירונית ובעשייה הקהילתית.

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה