ברוב מוחץ: עו"ד אלעד דנוך נבחר ליו"ר מחוז דרוםתושב העיר, עו"ד אלעד דנוך, נבחר לתפקיד יו"ר מחוז דרום של לשכת עורכי הדין. עו"ד דנוך זכה לתמיכה חסרת תקדים של למעלה מ-70% מהקולות

סיון סבג-אסולין | צילום: עו"ד אלעד דנוך מצביע ביום הבחירות 

עשה את זה: אלפי עורכי דין פקדו את הקלפיות בבחירות הדרמטיות ללשכת עורכי הדין, ביניהם גם עורכי הדין במחוז הדרום מאשדוד ועד אילת, שבחרו את יו"ר מחוז דרום לארבע השנים הבאות. אחד השמות החמים בבורסת השמות המחוזית היה בן העיר אשקלון, עו"ד אלעד דנוך, המכהן כמ"מ יו"ר מחוז הדרום ויו"ר פורום הצעירים, החתום על פעילויות רבות למען ציבור עורכי הדין בדרום. בתום ספירת הקולות זכה דנוך לאמון מוחץ מציבור עורכי הדין בדרום ונבחר לקדנציה מלאה. 

ההישג של עו"ד אלעד דנוך הוא ללא ספק הישג אדיר כאשר למעלה מ-70% מקולות המצביעים בחרו בו לעמוד בראש המחוז, כאשר גם הרשימה שלו "המחוז מנצח" זוכה ב-8 מושבים בוועד מתוך 10 קיימים. כמו כן, המועמד בו תמך דנוך לראשות הלשכה, אבי חימי זכה להצלחה מוחצת במחוז עם 1,239 מהקולות לעומת ציון אמיר עם 775 מהקולות. 

מהספירה הרשמית עולה כי מתוך 2,066 מצביעים במחוז דרום, 1,401 מצביעים הצביעו לדנוך, 358 הצבעות בלבד נרשמו עבור המועמד מולו ליאור מרקוביץ' ו-307 קולות למועמד חן אביטן. 

אין ספק כי הקמפיין האיכותי שהוביל ועשייתו למען ציבור עורכי הדין בשנים בהן שימש כממלא מקום - קיבלו את הכרת הטוב והביאו אותו למעמד נחשב זה. בארבע השנים הבאות ימשיך עו"ד דנוך להוביל את המחוז כאשר כבר כעת אין ספק כי הוא צפוי להמשיך ולהתברג בצמרת עורכי הדין בישראל ועוד נכונו לו תפקידים גדולים נוספים. 

הבוקר, לאחר לילה ללא שינה וציפייה לתוצאות האמת, כתב עו"ד דנוך בחשבון הפייסבוק שלו: "בוקר בהחלט מרגש! מתחילה תקופה חדשה בלשכת עורכי הדין במחוז הדרום, ואני גאה להוביל אותה עבורכם. 
תודה מקרב לב לאלפי התומכים, מאות החברים, עשרות הפעילים וכל מי שהיה שותף לניצחון המרשים הזה, הוא כל כולו שלכם. מתחיל לעבוד כבר מהיום כדי להוציא אל הפועל את החזון והתוכניות שלנו למחוז הדרום, תמיד כאן בשבילכם! אוהב אתכם ובעזרת השם שנעשה ונצליח". 

עו"ד אלעד דנוך (34), שותף במשרד עורכי הדין דנוך-ריביצקי בבאר שבע ובאשקלון, משוכנע שיהפוך את המחוז לוועד חזק, נגיש, מוביל ומכובד המגן על האינטרסים המקצועיים של כ-4,000 החברים בו, לצד תרומה משמעותית במרחב הציבורי-קהילתי, בדגש על יוזמות חברתיות. בארבע השנים האחרונות שימש עו"ד דנוך בתפקיד מ"מ יו"ר מחוז הדרום, יו"ר פורום הצעירים וחבר המועצה הארצית למשך שנתיים, זאת לאחר שהכניס שני מושבים מתוך שישה בוועד המחוז יחד עם סיעתו "המחוז מנצח". הוא ייסד פעילויות והשתלמויות ייחודיות לעורכי הדין, בתחומים רבים. במסגרת תפקידו דאג לראשונה להנגשה של פעילויות הלשכה לערי הפריפריה, כדוגמת קרית-גת ונתיבות ולפתיחה של שלוחת אשקלון בעיר.
[pic_8940]
עו"ד אלעד דנוך ועו"ד אבי חימי 

כמו-כן, ייסד את סדרת הרצאות בתחום הפלילי בכל רחבי הדרום, במסגרתה אירח דמויות מפתח מעולם המשפט הפלילי, ביניהם עו"ד יורם שפטל, עו"ד ששי גז, עו"ד ירום הלוי ועו"ד אבי חימי. על שמו רשומות פעילויות רבות נוספות, הן במישור המקצועי והן במישור התרבותי, שתרמו לעורכי הדין והפכו אותו לדמות משמעותית ומעורבת בכל הקשור לעולם המשפט במחוז הדרום.

עו"ד דנוך שירת כלוחם בחטיבת גולני וזכה לאחרונה להבעת אמון מצד לשכת העסקים ועצמאים כאשר מונה לממונה על מחוז דרום של "להב". הוא רואה שליחות בפעילותו הציבורית בלשכת עורכי הדין. "יש לנו משנה סדורה ואנחנו יודעים היטב מה עורכי הדין בדרום צריכים. אנחנו באים נחושים ומלא אמביציה - יחד עם חברי הנבחרת שלי, נחולל שינוי משמעותי בגישת המחוז כלפי עורכי הדין בכל התחומים:  צרכנות, תעסוקה, שירות, חדשנות וזמינות", הוא מבהיר. "למרות שהצלחתי לקדם נושאים חשובים בשנים האחרונות, ברור לי יותר מתמיד כי רק עם שתי ידיים על הגה לשכת המחוז, אצליח להפוך חזון למציאות. זו הדרך היחידה להוציא לפועל תכנית עבודה רב-שנתית עם יעדים ומדדים".

"בשנת 2015 הבטחתי שאהיה נגיש וזמין באופן אישי לכל עורכי הדין במחוז, וכך זה היה בארבע השנים האחרונות, וזו תהיה המדיניות של הלשכה בדרום מרגע שניבחר. לכל עורך דין תהיה נגישות מקסימלית לחבריי ואליי, והם תמיד יראו בנו כתובת ויקבלו מענה מהיר ויעיל. בנוסף, צריך לומר בקול רם וברור: בארבע השנים האחרונות הייתה פריחה חסרת תקדים בעיר מבחינת פעילויות, ימי עיון והעשרות מקצועיות, נפתחה לראשונה לשכה בעיר ואשקלון עלתה על המפה. בשילוב כוחות עם חברי הנבחרת המדהימים שאיתי, שהם שותפים מלאים לדרך, נוביל שינויים מרחיקי לכת בהתאם לחזון ולתכנית העבודה שלנו".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה