עו"ד אלעד דנוך: "אשקלונים, צאו להצביע"4,000 עורכי דין במחוז דרום צפויים לבחור היום (שלישי) את מועמדיהם לראשות הלשכה בדרום. תושב העיר, עו"ד אלעד דנוך מתמודד על תפקיד יו"ר המחוז: "הלשכה באשקלון פרחה בארבע השנים האחרונות, חשוב מאוד שתצאו להצביע, אסור להיות שאננים"

מערכת אשקלונים | צילום: 

היום (שלישי), יפקדו אלפי עורכי דין את הקלפיות בבחירות הדרמטיות ללשכת עורכי הדין, ביניהם גם עורכי הדין במחוז הדרום מאשדוד ועד אילת, שיצביעו בארבעה פתקים. פתק אחד ליו"ר מחוז הדרום, פתק שני לוועד המחוז, פתק שלישי למועצה הארצית ופתק רביעי לראש לשכת עורכי הדין. אחד השמות החמים בבורסת השמות המחוזית הוא בן העיר אשקלון, עו"ד אלעד דנוך, המכהן כמ"מ יו"ר מחוז הדרום ויו"ר פורום הצעירים, החתום על פעילויות רבות למען ציבור עורכי הדין בדרום.

עו"ד אלעד דנוך (34), שותף במשרד עורכי הדין דנוך-ריביצקי בבאר שבע ובאשקלון, משוכנע שיהפוך את המחוז לוועד חזק, נגיש, מוביל ומכובד המגן על האינטרסים המקצועיים של כ-4,000 החברים בו, לצד תרומה משמעותית במרחב הציבורי-קהילתי, בדגש על יוזמות חברתיות. בארבע השנים האחרונות שימש עו"ד דנוך בתפקיד מ"מ יו"ר מחוז הדרום, יו"ר פורום הצעירים וחבר המועצה הארצית למשך שנתיים, זאת לאחר שהכניס שני מושבים מתוך שישה בוועד המחוז יחד עם סיעתו "המחוז מנצח". הוא ייסד פעילויות והשתלמויות ייחודיות לעורכי הדין, בתחומים רבים. במסגרת תפקידו דאג לראשונה להנגשה של פעילויות הלשכה לערי הפריפריה, כדוגמת קרית-גת ונתיבות ולפתיחה של שלוחת אשקלון בעיר.
[pic_8940]
עו"ד אלעד דנוך ועו"ד אבי חימי 

כמו-כן, ייסד את סדרת הרצאות בתחום הפלילי בכל רחבי הדרום, במסגרתה אירח דמויות מפתח מעולם המשפט הפלילי, ביניהם עו"ד יורם שפטל, עו"ד ששי גז, עו"ד ירום הלוי ועו"ד אבי חימי. על שמו רשומות פעילויות רבות נוספות, הן במישור המקצועי והן במישור התרבותי, שתרמו לעורכי הדין והפכו אותו לדמות משמעותית ומעורבת בכל הקשור לעולם המשפט במחוז הדרום.

עו"ד דנוך שירת כלוחם בחטיבת גולני וזכה לאחרונה להבעת אמון מצד לשכת העסקים ועצמאים כאשר מונה לממונה על מחוז דרום של "להב". הוא רואה שליחות בפעילותו הציבורית בלשכת עורכי הדין. "יש לנו משנה סדורה ואנחנו יודעים היטב מה עורכי הדין בדרום צריכים. אנחנו באים נחושים ומלא אמביציה - יחד עם חברי הנבחרת שלי, נחולל שינוי משמעותי בגישת המחוז כלפי עורכי הדין בכל התחומים:  צרכנות, תעסוקה, שירות, חדשנות וזמינות", הוא מבהיר. "למרות שהצלחתי לקדם נושאים חשובים בשנים האחרונות, ברור לי יותר מתמיד כי רק עם שתי ידיים על הגה לשכת המחוז, אצליח להפוך חזון למציאות. זו הדרך היחידה להוציא לפועל תכנית עבודה רב-שנתית עם יעדים ומדדים".

"בשנת 2015 הבטחתי שאהיה נגיש וזמין באופן אישי לכל עורכי הדין במחוז, וכך זה היה בארבע השנים האחרונות, וזו תהיה המדיניות של הלשכה בדרום מרגע שניבחר. לכל עורך דין תהיה נגישות מקסימלית לחבריי ואליי, והם תמיד יראו בנו כתובת ויקבלו מענה מהיר ויעיל. בנוסף, צריך לומר בקול רם וברור: בארבע השנים האחרונות הייתה פריחה חסרת תקדים בעיר מבחינת פעילויות, ימי עיון והעשרות מקצועיות, נפתחה לראשונה לשכה בעיר ואשקלון עלתה על המפה. בשילוב כוחות עם חברי הנבחרת המדהימים שאיתי, שהם שותפים מלאים לדרך, נוביל שינויים מרחיקי לכת בהתאם לחזון ולתכנית העבודה שלנו".

"לבחירות האלה השפעה אדירה על כל עורך דין בדרום, לכן חשוב שנקבל את המנדט והכוח לפעול עבורם, כפי שהתחייבנו, בכל המישורים. חשוב להצביע לסיעת 'המחוז מנצח', ולאלעד דנוך לראשות המחוז. חשוב לחזק את ראש הלשכה, עו"ד אבי חימי שהוא המועמד שלנו לראשות הלשכה. אני קורא לכם, אל תהיו שאננים, הצבעה כזו תהיה צעד משמעותי קדימה עבור כל עורך ועורכת דין, לכן חשוב לצאת, להצביע ולהשפיע, להקדיש 10 דקות, לטובת ארבע שנים מדהימות".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה