אבות אכלו בוסר:לאחר שלוש שנים בהן לא ראה את ילדיו, קבעה השופטת כי האב מאזור אשקלון יזכה לשוב ולראותם במסגרת משמורת משותפת. את האיש ייצגה עורכת הדין טלי ורד-קינן

מערכת אשקלונים | צילום: אילוסטרציה, שאטרסטוק 

אב מאזור אשקלון זכה לעבור בשנים האחרונות את הסיוט של כל אב גרוש - הניתוק מילדיו. האיש בשנות ה-30 לחייו, היה נשוי במשך מספר שנים, עד שיחסיו עם אשתו עלו על שרטון והשניים החליטו לפרק את החבילה ולהתגרש.

אלא שמאותו רגע, הוא לא שיער בנפשו כמה כאב הוא צפוי לחוות, במערכה על הזכות לשמור על קשר עם ילדיו. בהליך הגירושין ניהלו השניים מאבק משפטי שבסופו, קבע בית המשפט כי יגדלו את הילדים במסגרת משמורת משותפת. אלא שבפועל, בכל פעם שהיה מגיע האב לקחת את ילדיו היה נתקל בהתנגדות של אמם, ובסיטואציות של מריבות, ויכוחים בטונים גבוהים בינו לבין האם, כאשר הכל לעיניי הילדים הקטנים. במקרה אחד, אף הזמינה האישה הזמינה משטרה בתואנות שווא.

כשראה האב שכל סיטואציה כזו נגררת למריבה, החליט לטובת הילדים לנתק לתקופה את הקשר עם ילדיו בכדי לא לפגוע בהם.  צר לו, ולאחר שלוש שנים בהן לא ראה את ילדיו החליט לחדש עימם את הקשר הוא פנה לעורכת הדין טלי ורד-קינן – מומחית לדיני משפחה– בבקשה כי תסייע לו. לאחר מאבק משפטי של קרוב לשנה שנערך על ידי עו"ד ורד-קינן, בדיון שנערך לאחרונה בבית הדין לענייני משפחה באשדוד, קבעה השופטת רותם קודלר- עייאש, בפסק דין כי האב ישוב לראות את ילדיו במסגרת הסכם משמורת משותפת.

[pic_8889]
עו"ד טלי ורד-קינן, צילום: כפיר קאיקוב

כמו כן, במסגרת ההסכם קבעה השופטת מגבלות למניעה סיטואציות בהן ישנה אפשרות שמישהו יפריע לאב לממש את זכותו לבלות עם ילדיו את הימים המגיעים לו על פי ההסכם. בנוסף, חייבה השופטת את ההורים לעבור הדרכה הורית, ואף ציינה כי היא מקווה שהיחסים בין השניים ישתפרו בעתיד, והכל לטובת ילדיהם הקטנים. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה