לתפארת מדינת ישראל:שלושה מתוך 120 הקצינים והחיילים שיקבלו את אות מצטייני נשיא המדינה ליום העצמאות, הם תושבי העיר אשקלון. תכירו אותם ותצדיעו להם

מערכת אשקלונים | צילום: דובר צה"ל 

ביום העצמאות התשע"ט, ה- 71 למדינת ישראל, בין 120 קצינים וחיילים מצטייני נשיא המדינה, ישנם גם שלושה מאשקלון. 

סמל ויטלי פטרוב, תושב אשקלון, המשרת כטכנאי ציוד קרקע בחיל האוויר. 

ויטלי יליד אוזבקיסטן אשר עלה ארצה עם אימו בשנת 2011. הוא בוגר לימודי הנדסת חשמל. למרות קשיים מבית מצליח לבצע את תפקידו בהצלחה רבה. בנוסף עצמאי במילוי משימותיו, שאפתן וחדור מוטיבציה להצליח ולהתפתח. כמו כן בוגר, איכותי ונכון תמיד להתנדב ולעזור לחבריו. הוא משמש מודל לחיקוי לכלל חיילי היחידה. אי לכך, נבחר להימנות בין 120 מצטייני נשיא המדינה השנה.

[pic_8716]

סמ"ר אוריאל אברהם, תושב אשקלון המשרת כחונך בחיל החינוך והנוער:

אוריאל התגייס באוגוסט 2016 במסלול בני גרעין. תחילה שירת כשנה וחצי בגדוד קרקל וכיום נמצא בפרק השני ומשלים בגרויות. 

למרות סיפור אישי מורכב, מבצע אוריאל את תפקידו ביסודיות ומקצועיות תוך דאגה לפרט. נכון תמיד לעזור ולסייע לעמיתיו ליחידה. בוגר, אחראי, מקצועי, ממושמע ומהוות דוגמה ומופת. אי לכך, נבחר להימנות בין 120 מצטייני הנשיא השנה.

[pic_8717]

סמ"ר סלומה עטיה, תושבת אשקלון, המשרתת כלוחמת הגנה אווירית:

סלומה ילידת מרסיי שבצרפת, עלתה ארצה עם אביה בשנת 2015 בעוד אמה ואחיה התאום נשארו לגור בחו"ל. במרץ 2017 התגייסה לקורס בבסיס מחווה אלון שלאחריו השתבצה כלוחמת. למרות הקשיים סיימה את מסלול ההכשרה כלוחמת במערך ההגנה האווירית. היא מבצעת את תפקידה באופן הראוי לשבח ולקחה חלק בפעילויות מבצעיות רבות. כמו כן מפגינה יכולות אישיות מרשימות. סלומה ערכית, חברותית ובעלת מוטיבציה. בנוסף רואה בשרותה שליחות ותרומה למדינה ולצה"ל. אי לכך, נבחרה להימנות בין 120 מצטייני נשיא המדינה השנה.

[pic_8718]


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה