גם מעבר חציה יכול להיות מסוכן:הולכת רגל מאשקלון שנפגעה מאופנוע חולף בעת שחצתה את הכביש ושברה את הקרסול תפוצה ב-350 אלף שקלים. את הצעירה ייצג עורך הדין איל כהן

מערכת אשקלונים | צילום: אילוסטרציה, ארכיון תיעוד מבצעי מד"א

כשנה וחצי לאחר שנפגעה על ידי אופנוע בעת שחצתה את הכביש, תפוצה צעירה כבת 30 תושבת אשקלון ב-350 אלף שקלים, כך נקבע בהסכם פשרה שהושג לאחרונה, בין עורך דינה לחברת הביטוח של רוכב האופנוע.

לפני כשנה וחצי חצתה הצעירה את הכביש בשטח המועצה קדימה-צורן שבשרון. לפתע הגיח אופנוע חולף פגע בה והעיף אותה ארצה, היא נפלה נחבטה בכביש והתוצאה הייתה כואבת. היא פונתה לבית החולים מאיר בכפר סבא על ידי אמבולנס שהוזעק למקום, שם אובחן כי היא סובלת משבר בקרסול, ומחבלות ושפשופים בחלקים נוספים בגופה. היא נותחה לאיחוי השבר, ומספר ימים לאחר מכן הגיע לבית החולים "ברזילי" באשקלון, לטפל בגבס, שיצר לחץ על מקום הפגיעה.

לאחר המקרה פנתה לעורך הדין איל כהן - ממשרד עורכי הדין כהן-קריסי המתמחים בדיני נזיקין - בבקשה כי יסייע לה. "עובר לתאונה הייתה יכולה התובעת לבצע כל פעולה יום-יומית פשוטה, יכולת אשר נפגעה בעקבות התאונה ותוצאותיה", נטען בתביעה שהוגשה כנגד חברת הביטוח של האופנוע הפוגע. "עקב התאונה ותוצאותיה נזקקה התובעת לטיפולים רפואיים רבים כולל טיפולי פיזיותרפיה. לאחר שחרורה מבית החולים המשיכה להיות התובעת מטופלת במסגרת קופת החולים בה היא מבוטחת, ובבדיקותיה אובחן כי התובעת סובלת מפגיעה בעמוד שדרה צווארי, חבלה ביד שמאל, שבר בפטישון המדיאלי ובטיביה בקרסול ימין, מלווה ברגישות והגבלה בתנועות".
[pic_3602]
עו"ד אייל כהן 

בנוסף בעקבות התאונה נעדרה התובעת מעבודה 47 ימים. "קיים חשש כי התובעת תסבול בעתיד מהתגברות כאביה והחמרת מצבה עוד יותר והדבר ישליך על כושר השתכרותה", טען עו"ד כהן בתביעה. עוד נטען כי נגרמו ויגרמו לצעירה בעקבות התאונה הוצאות בגין עזרה וסיוע בעבר ובעתיד, הפסד השתכרות, צער כאב וסבל.

כאמור, בהסכם פשרה שהתקבל לאחרונה, קיבלה הצעירה 350 אלף שקלים בעקבות המקרה. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה