עזרה בכיסוי חובות לבעלי נכס לשיעבוד

$(function(){setImageBanner('40b54893-94fc-4ace-aa6c-532dfd490895','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

משכנתא לצורך כיסוי הלוואות וחובות- נקודות חשובות!
מדור פרסומי.

שלום לכולם, שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות אני עוסק בהשגת משכנתאות לסגירת הלוואות בבנקים למשכנתאות. ברשותכם, אני אסביר קצת איך הדברים עובדים ומה הנקודות החשובות במשכנתא לכיסוי הלוואות.

הרעיון מאחורי משכנתא לכיסוי הלוואות הוא מאוד פשוט: אם יש לכם משכנתא שהיא יחסית נמוכה, מגדילים את המשכנתא ובכסף הזה סוגרים את כל ההלוואות שהצטברו בעובר ושב וכל מיני מקומות אחרים. עד כאן זה הכול פשוט, אבל בואו נרחיב קצת את היריעה ונצלול לתוך הדברים.

רק עד 50 אחוז משווי הבית:

חוקי בנק ישראל אומרים במפורש שמשכנתא קיימת יכולה להיות מוגדלת רק עד חמישים אחוז משווי הבית. כלומר אם היו המשכנתא שלכם היא יותר גדולה מ50 אחוז משווי הבית, זה למעשה שולל את האפשרות להגדיל אותה.

דוגמה: אם הבית שלכם עולה 2 מיליון שקלים, כל המשכנתאות יחד יכולות להגיע עד 1 מיליון שקלים. במילים פשוטות אם היום המשכנתא שלכם היא בגובה 700 אלף שקלים, ניתן להגדיל אותה בעוד 300 אלף שקלים מקסימום.

התנהלות המשכנתא הראשונה:

הדבר הראשון והקריטי שבודקים כאשר יש כבר משכנתא ראשונה, זה לבדוק איך מתנהלת המשכנתא הראשונה. כלומר, אם יש בעיות עם תשלומי המשכנתא הראשונה, זה סימן רע מאוד והסיכוי לקבל משכנתא לכיסוי הלוואות, הוא יחסית נמוך. הבנקים מאוד מפחדים מאנשים שלא מצליחים לשלם את המשכנתא שלהם בזמן.

התנהלות חשבון עובר ושב:

הדבר השני שבודקים הוא כמובן איך נראה חשבון הבנק שלכם. כלומר, האם יש בעיות של חריגה ממסגרת האשראי, האם יש הלוואות שלא משולמות בזמן, האם רואים תשלומים שלא כובדו. אם קיימים דברים כאלו, הם מהווים נקודה אדומה משמעותית שאומרת דברים רעים מאוד עליכם בתור לקוחות והסיכוי לקבל משכנתא לכיסוי הלוואות הוא מאוד נמוך.

בעיות עם הנכס:

אחד הדברים שעוצרים משכנתאות לסגירת הלוואות, זה בעיות עם הרישום של הבית. כלומר, אם יש בנכס הערות על חריגות בנייה, אם יש בנכס שלכם הערת אזהרה לטובת מישהו אחר, אם יש בעיה של רישום שעדיין לא עבר על השם שלכם, כל הדברים האלו הם קוטעים למעשה את האופציה לקבל את הכסף.

להיעזר במומחה בתחום:

אני אישית לא אוהב להיות האדם שאומר לכולם לקחת יועץ, זה לא נכון בעיני. אבל במקרים שבהם אתם צריכים את הכסף ואין אפשרות להיכשל – אז אני ממליץ בחום גדול לקחת מומחה בתחום. לא סתם מישהו שפעם חבר שלכם עבד איתו, אלא מומחה בתחום.

מרטין בוקסדורף הוא יועץ מומחה לסגירת הלוואות- 0508116397

מדור פרסומי.

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה