ואלו שמות: המועמדים לראשות העיר ומועצת העיר אשקלון 2018יום הבוחר: חמישה מועמדים יתמודדו על הראשות בעוד ש-23 רשימות הגישו את התמודדותן למועצת העיר. להלן שמות המועמדים, החמישיות הפותחות בכל רשימה ותקציר על כל רשימה

סיון סבג-אסולין | צילום: הבחירות באשקלון 

בעוד פחות מיממה יפתחו הקלפיות ויתקיימו ברחבי הארץ הבחירות המוניצפאליות לראשות העיר ולמועצת העיר. באשקלון יתמודדו חמישה מועמדים לראשות העיר, תומר גלאם, איתמר שמעוני, משה אטיאס, עו"ד איתי סהר ועו"ד אבי עייש. כמו כן, עוד 23 סיעות יתמודדו למועצת העיר בלבד. ב-30 באוקטובר (במידה ולא יהיה סיבוב שני) ייבחר ראש העיר של אשקלון ויחד איתו עוד 24 חברי מועצה אשר ירכיבו את המליאה ל-5 שנים הקרובות - סך הכל 25 חברים במקום 23 כיום. 

אשקלון מאוחדת - אותיות: כן 
1. תומר גלאם
2. עדנה וולנשטיין 
3. מיריי אלטיט 
4. שי עמירה
5. אליהו ברדא
על הרכב הרשימה נמסר: "הרשימה שהרכבנו בנויה מאנשי ציבור הפועלים בהתנדבות לטובת קידום העיר מזה שנים רבות – מנהיגות שנותנת ולא שלוקחת. בבחירות הקרובות, תושבי אשקלון יבחרו מנהיגות שיכולה לכהן ותפעל לקידום העיר בכל התחומים ולא לקידומם האישי של חבריה".

אשקלון תנצח - אותיות: ד 
1. איתמר שמעוני
2. עו"ד אייל אביטל
3. אפי מור
4. פאני לוי
5. סולומון דמקה 
על הרכב הרשימה נמסר: "יש לנו רשימה איכותית ומנוסה שאני גאה בה. נבחרת שלה כל התכונות הנדרשות להובלת העיר יחד איתי למקומות להם היא ראויה. לפנינו עבודה רבה אותה נעשה על הצד הטוב ביותר למענכם ולמען אשקלון כפי שכבר הוכחתי שאנחנו מסוגלים לעשות".

צעירי אשקלון אותיות: צא
1. משה אטיאס
2. יוחאי יפרח
3. ויקטור בן עמי
4. אפרת מימון
5. מיכל ברעם
על הרכב הרשימה נמסר: "הרשימה שלנו מורכבת מאנשים איכותיים ישרי דרך שטובת העיר לנגד עיניהם בעלי מוטיבציה ותשוקה לשנות את אשקלון ולהפוך אותה לעיר הכי טובה בארץ".

מופת - אותיות: ת
1. עו"ד איתי סהר
2. אווה אבגי-טוטאי
3. רוני אליאב
4. נאווה אליאב
5. משה מוטולה
על הרכב הרשימה נמסר: "הרשימה כוללת 11 חברים עם ייצוג ראוי לנשים המהוות כמחצית הרשימה. מהרשימות הטובות שידעה אשקלון, מופת כוללת תושבים אנשי דעה ומעשה, המגיעים מאהבת העיר, עם ניסיון רב ממגוון תפקידים משמעותיים בחינוך, ביטחון, בריאות, עסקים, טכנולוגיה, יזמות וגם פוליטיקה. מופת היא לחלוטין מה שאשקלון צריכה".

אשקלון מנצחת - אותיות: ע 
1. עו"ד אבי עייש
2. ד"ר ריקי שי
3. אלי מלכה
4. יצחק קובנט
5. איליה מוסקוביץ׳
על הרכב הרשימה נמסר: "רשימה המונה במחציתה נשים כפי שהתחייבנו, אנשי חינוך, אקדמאים, נציגי הקהילה הקווקזית, עולים מברית המועצות, הקהילה האתיופית, עורכי דין, רואי חשבון, נציגי שכונות, שלנגד עיניהם התחייבות לשקיפות,  יושרה, שיוויון הזדמנויות, קידום החינוך ופתרונות תעסוקה".

הרשימות המתמודדות למועצת העיר בלבד: 

הכח לגמלאים - אותיות: זך 

1. שרה זכריה
2. מזל ברגמן
3. ציונה לייבוביץ'
4. שרי סויקר
5. אלגרה בלוקה
על הרכב הרשימה נמסר: "את הרשימה שלנו מרכיבות נשים גמלאיות, הפועלות בהתנדבות מלאה למען ציבור הגמלאים אותו רשימתנו מייצגת. נמשיך לפעול יחד על מנת לקדם את ציבור הגמלאים באשקלון ולהעלות את צרכיו לסדר היום המקומי. דואגים להורים, מצביעים לגמלאים". 

הלב של אשקלון - אותיות: שסג
1. הרב יעקב אביטן
2. הרב אברהם עשור
3. עו"ד שי רובין
4. חי דהרי
5. אבשלום יעקובי
על הרכב הרשימה נמסר: "מלאכת הרכבת הרשימה נעשתה מתוך מחשבה על כלל הציבור בעיר. רשימת שס״ג למועצת העיר אשקלון מורכבת מאנשים שטובת העיר והציבור לנגד עיניהם, אנשי עשייה מכלל אוכלוסיות העיר וכוללת דתיים ושאינם דתיים, חרדים, חובשי כיפה סרוגה ושאינם חובשי כיפה הבאים בהתנדבות מהלב למען תושבי אשקלון".

יוזמה - אותיות: ינ
1. ברק חדריאן
2. עו"ד קובי בל
3. ד"ר תמה חלפין
4. נדב כהן
5. נעה הרמן
על הרכב הרשימה: "תנועת יוזמה היא משב רוח מרענן בפוליטיקה האשקלונית. רשימה חדשה וצעירה של אנשים שהדבר הבולט בכל אחד ואחת מהם ומהן הוא הברק בעיניים והרצון העז לשנות ולהפוך את אשקלון לעיר טובה יותר. להיות כתובת לתושבים, לפעול בשליחות ציבורית ולהוציא את התכניות שנתקעו מהמגירה ולהפוך אותן למציאות".

הורים למען אשקלון - אותיות: רצ 
1. ינון גיבלי
2. רותי הרוש
3. אורי מושקה
4. רווית שטרית
5. אתי שובלי
על הרכב הרשימה נמסר: "ברשימה שלנו נמצאים אנשי חינוך מובילים, אישי ציבור והורים שחשובה להם רווחת הילדים באשקלון. החל מהצבת החינוך בראש סדר העדיפות העירוני ודרך מתן קול וביטוי להורים כמנוף להשפעה בכל תחומי החיים. הגיע הזמן שההורים באשקלון יקחו חלק נכבד בהנהגת העיר ויובילו תהליכים ושינוי".

ליכוד - אותיות: מחל
1. מישל בוסקילה
2. יעקב חוטובלי
3. עמי חכמון
4. אבי ברששת
5. הרצל ברזילי
על הרכב הרשימה נמסר: "תנועת הליכוד באשקלון תעבוד לשגשוג והצלחת העיר, תוך רתימת ממשלת ישראל למען אשקלון".

אשקלון בתנופה - הבית החברתי - אותיות: חי 
1. דורון נקשרי
2. מייק אטדגי
3. עו"ד תמר קידר
4. עו"ד מרגלית שחר
5. גל חזיזה
על הרכב הרשימה נמסר: "אופי הרשימה הוא טוהר השלטון ואג'נדה חברתית. אשקלון בתנופה והבית החברתי היא רשימה מגוונת, מלוכדת ומטובי בניה ובנותיה של העיר אשקלון. רשימה של לוחמי צדק השואפים לעשות טוב, תוך מימוש חזון של יצירת מציאות נפלאה וחדשה".

תכלית עכשיו - אותיות: רק 
1. יורם שפר
2. עזרא עוזר
3. חן אהרוני
4. יפה נחום
5. בני עוזר
על הרכב הרשימה נמסר: "תכלית עכשיו מחויבת אך ורק לציבור ומורכבת מפעילים ציבור בולטים ואנשי שטח. הסיעה תהיה חלק מרכזי בהנהגה החדשה של אשקלון, ותיישם את חזונה לעיר מתקדמת, חדשנית ומזמינה עבור התושבים".

משפחה מיוחדת - אותיות: פ
1. יורם גניש
2. עופר סורין
3. לימור נעים
4. מלי ברלינסקי
5. יוסף בן יעקב
על הרכב הרשימה נמסר: "הרשימה שלנו מורכבת מהורים לילדים עם צרכים מיוחדים. החלטנו להתמודד למועצת העיר בגלל חוסר השוויון המוחלט כלפי ילדים ובוגרים עם מוגבלות". 

אשקלון שלנו - אותיות: נ  
1. דני רחמים דניאל
2. רועי קינן
3. שי דניאלי
4. מישאל נחום
5. אורן רזניק
על הרכב הרשימה נמסר: "במצע שלנו תכנית מקיפה לשינוי תפיסות עמדות והתנהלות בחינוך בתרבות וספורט בעיר אשקלון. כמו כן, הקפדה על תרבות שלטונית נקייה".

עיר אחת - אותיות: דף 
1. רמי סופר 
2. אלי כהן 
3. אייל סהלו 
4. שמעון אלמה 
5. שמעון חליאוה
על הרכב הרשימה נמסר: "הרשימה בראשות סגן ראש העיר רמי סופר, הממונה על הרווחה בעיר ואיש עשיה שעושה למען התושבים כבר למעלה מ-30 שנה, יחד עם איש החינוך אלי כהן, מנהל בתי ספר בעברו ויועץ חינוך בהווה, שמה לנגד עיניה את נושאי הרווחה, החינוך, צרכי הציבור הדתי ותחום ההייטק, תיקים אשר תבקש לקבל לידיה לאחר הבחירות. בנוסף נמצא ברשימה אייל סהלו, נציג הקהילה האתיופית, שיהיה אחראי על צרכי הקהילה בעיר".

גב לתושב - אותיות: נר
1. גבריאל טיגבו ומרדכי עזריה
2. וורקאט טסרה
3. אלמו טפרה
4. וורקיה אבייה
5. דהנקן טבג'ה
על הרכב הרשימה נמסר: "הסיעה תשמיע את קולם החלש של תושבי השכונות אשר לא מקבל ביטוי, וכן תהיה מעורבת בקידום ופיתוח השכונות. אני וחברי הסיעה אשר מגיעים מהשכונות המוחלשות בארומה של העיר החלטנו להרים את הכפפה ולקחת חלק בניהולה של העיר. לא עוד השתקה, לא עוד התעלמות! אנו סיעת גב לתושב באנו לעשות מהפכה. הסיעה תפעל בקידום ארועים של הקהילות השונות ובפרט קהילת יוצא אתיופיה ( מועדון, בית כנסת ומרכז מורשת) ותביא לחשיפתם של כלל תושבי העיר. וזאת במטרה לחשוף את קהילת העיר בתקווה שתמוגר האלילמות על כל גווניה בכדי למגר את הגזענות".

קודם כל אשקלון - אותיות: ו 
1. אלכס סולטנוביץ'
2. דוד בן אברהם
3. ניר חרוביץ' 
4. קארין ביבס
5. סרגיי קבסוב
על הרכב הרשימה נמסר: "תבחרו אנשים ולא מפלגות. זוהי תנועה חברתית אשר בנה צוות ייחודי של מקצוענים שיש בכוחם כדי לשפר את חיי העיר אשקלון ותושביה. זהו הצוות שיש לו תשובות לכל השאלות ופתרונות לכל הבעיות של העיר אשקלון. כל אחד מחברי הצוות הביא עימו אוסף של הצעות בונות ותוכניות שגובשו בקפידה".

אשקלון ביתנו - האותיות: ל   
1. סופיה ביילין
2. אלכס גרינברג
3. יוליה גיטין
4. אדוראד לבוב
5. עו"ד יורי ברנט
על הרכב הרשימה נמסר: "הרשימה שלנו מורכבת מתושבים איכותיים בעיר אשקלון, כאשר כל אחד מומחה בתחומו. כל אחד מחברי הרשימה תורם ויתרום לעיר בדרכו. כל אחד מהחברים עובד עם הקהילה דוברת הרוסית ואלו הם נציגי הקהילה שייצגו אותה בכבוד בקדנציה הבאה". 

הבית היהודי - אותיות: טב 
1. עמיחי סיבוני
2. אורן מרסיאנו
3. בנימין פלד
4. רעות שפילמן
5. חגאי טנג׳י
על הרכב הרשימה נמסר: "הרשימה מייצגת נציגים דתיים לאומיים וחילונים מכל רחבי העיר צעירים ומבוגרים שכולם שואפים לקדם בעיר מערכת חינוך מעולה וקהילות חזקות עם מעורבות חברתית".

זיו חדש לאשקלון - אותיות: א 
1. ישראל זיו
2. עו"ד אילנית ערוסי
3. שלמה רומנר
4. רז דבוש
5. יצחק ביטון
על הרכב הרשימה: "הגיע הזמן לשנות ולרענן בעשייה נכונה בזיו התבונה והחכמה - זה מה שעירנו אשקלון צריכה. נדאג ליצירת מקומות עבודה בעיקר בתחום ההייטק, נטפל בבעיות התחבורה והחניות בעיר, נדאג להגדיל את תקציב החינוך כי החינוך הוא העורק הראשי בחיינו. נטפח את העסקים הקטנים שהם מקור הצמיחה ונדאג לתת להם תנופה. בנוסף, חשוב לנו מאוד נושא איכות הסביבה ונדאג לשמור ולטפח את עירנו, לצד מתן ביטחון אישי לכל תושב בעיר ובוודאי לכל אורח".

יד ביד - אותיות: נץ
1.שמואל נמסזדה
2. שבתאי שאל
3. מישל גוריאלשוילי
4. שרה מילר
5. סופיה דברשוילי
על הרכב הרשימה נמסר: "הגיע הזמן להפוך את אשקלון לבירת התרבות והספורט ולגדל ולטפח את הנוער בצורה רחבה ונקודתית".

עתיד לאשקלון 
1. יורי זמושצ'יק 
2. אירן שוורץ-קשני
3. אריאל רוטשילד 
4. מרינה סורז'נקו 
5. אנדריי בייטלסקי 
על הרכב הרשימה נמסר: "הבסיס שלנו הוא מאבק נגד שחיתות, בוגדנות ושקר".  

מזור לאשקלון - ים
1. משה מזור 
2. ד"ר ועו"ד נתן שרייבר 
3. ד"ר אריאלי יוסף 
4. ד"ר סיני בוחבוט סופיה
5. טל מישאל מישל
על הרכב הרשימה נמסר: "הרשימה שהקמתי 'מזור לאשקלון' מתכוונת בע"ה להביא מזור (מרפא) בכל תחומי החיים בעירנו אשקלון. כל אחד/ת מרשימה זו בא בידיים נקיות לעשות רבות למען תושבי אשקלון. רשימה טובה מאוד, אנשים מצויינים עם רקורד עשייה מוכח". 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה