יתרונות בבחירה וקניית מכשירי שמיעה קטנים

$(function(){setImageBanner('8e1ab254-2d7b-418a-87f4-7e6433d75f6e','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46615);})

יתרונות בבחירה וקניית מכשירי שמיעה קטנים

ירידה בשמיעה היא לא דבר נעים וכייפי אותו מברך הסובל ממנו אך החדשות הטובות הן שכיום, ניתן בעזרת מכשור חכם וקטן, להתגבר על ירידה בשמיעה ולא לסבול או לספוג מהחוסר נוחות שהיה אופייני בעבר.

כאשר אדם מאובחן כסובל מירידה בשמיעה וירידת שמיעה זו פוגעת ופוגמת לו באיכות החיים או דרך ניהול החיים, מומלץ מאוד לאותו אדם לגשת ולרכוש את מכשיר השמיעה הנכון והטוב ביותר עבורו. כיום, תודות לקדמת הטכנולוגיה ולאפשרויות הרבות הקיימות והמפותחות, הן בישראל והן מעבר לים, ניתן לרכוש מכשירי שמיעה קטנים וכאלו, שהסובבים את אותו אדם כלל לא ידעו או ירגישו כי נעשה שימוש במכשיר שמיעה. אם נגע בנושא הכאוב של ויזואליות מכשירי השמיעה, נאמר שאנשים רבים בחרו להתמודד עם ירידת השמיעה ולא לטפל בה, למרות כל החסרונות והעובדה, שמדובר בהחלטה לא נכונה, מפאת ההפרעה החיצונית של שימוש במכשיר שמיעה. אנשים, פשוט התביישו שכולם יראו אותם עם מכשיר שמיעה והעדיפו שלא לעשות שימוש בו למרות שמדובר בדרך היחידה לעזור להם לשמוע.

יתרונות מכשירי שמיעה קטנים

  • ויזואליות – כפי שכבר נגענו בנושא הזה, מדובר על מכשירי שמיעה קטנים ושאינם בולטים. חוסר הנראות של המכשירים הללו, תורמת למשתמש בהם מאוד, הן ברמת הסביבה שלא יודעת כי נעשה שימוש במכשיר שמיעה והן בהרגשה הפנימית שלא כל העולם יודע שאותו אדם בעל מכשיר שמיעה.
  • צליל טבעי – המיקום של מכשירי השמיעה הקטנים הוא בתוך האוזן ועצם מיקום זה מעניק צליל טבעי יותר וקליטה טבעית שלו יותר – כאילו לא קיימת ירידה בשמיעה. מכשיר השמיעה ממוקם בתוך תעלת האוזן ולכן הצליל נקלט בדומה מאוד לאופי הקליטה טרם השימוש במכשיר השמיעה. יתרון זה הוא מהותי ביותר עבור אלו אשר חווים את הירידה בשמיעה בגיל מתקדם יותר.
  • מיקום – מכשירי השמיעה הקטנים ממוקמים בתוך האוזן ומעבר לעובדה שהם אינם נראים או חשופים ויזואלית לכל עובר ושב וגם כמובן מעבר לעובדה, שהם תורמים לקליטת צליל בדרך טבעית יותר, המיקום של המכשירים הקטנים תורם לכך שהאדם העושה בהם שימוש לא יצליח לאבד אותך בכזו קלות והם מהר מאוד, ירגישו כמו חלק אינטגרלי מהגוף עד כדי כך, שלהיות בלעדיהם הוא שירגיש מוזר ולא להפך.

לסיכום, אם אובחנתם כסובלים מירידה בשמיעה, גשו אל המכונים והחנויות למכשירי שמיעה, התרשמו מהמגוון שיש להציע כיום ותגלו עולם חדש של מכשירי שמיעה. הימים, בהם מכשירי השמיעה היו כה בולטים ולא נעימים, עברו חלפו וכיום ישנם מכשירי שמיעה כה קטנים שלא רואים אותם ואף מעניקים יתרונות רבים למשתמשים בהם ובעיקרם קליטת צליל טבעית יותר. הקפידו לבחור ולהתאים את המכשיר השמיעה הנכון לכם בעזרת המומחים לכך ולא להיות מושפעים מכל פרמטר אחר למעט הבריאות והשמיעה שלכם.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח

אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט


אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה