הורוסקופ שבועי 28/08-21/08

$(function(){setImageBanner('99af7862-a9f9-40c5-a9cc-0e7a339bec4f','/dyncontent/2021/6/19/246f4afb-ddb7-41db-9d7e-6a3c61cfec7b.jpg',13002,'',525,78,false,46569);})

הורוסקופ שבועי 28/08-21/08

מזל אריה 23.7-22.8

שבוע שתהיו שקועים בענייני כספים ורכוש. צאו לחופש זה מה שחסר לכם, לימודים חדשים בתחום חדש ונוסף בחייכם.  בעבודה: אתם במעמד טוב במקום עבודתכם והשבוע תזכו לקידום נוסף, לרבים זוהי הפתעה שאינה צפויה. עסקים: אתם לפני רכישת נכס או בית, אל תמהרו לרכוש דברים רבים יחד זה עלול לפגוע לכם במצב החשבון. פנויים: אי הבנות אי הסכמות, חוסר תקשורת לאחרונה, הפתיל הקצר שלכם עובד שעות נוספות. תרגעו ותרגיעו, קשר חדש וחיזורים גורליים יקיפו  אתכם. רבים מכם ימצאו השבוע קשר מעניין ובטוח.

 

מזל בתולה 23.8-22.9

תקופה של דאגות בעיקר לבני המשפחה לדמות גברית אבא או סבא. בעבודה: אתם מצפים ליותר, פחות מתייחסים אליכם ואתם משקיעים הרבה מעבר למה שצריך, קידום בקרוב. עסקים: השבוע הינו שבוע של הצלחה גדולה בעניין יבוא ויצוא, בעניין רכישות קניות, מכירות תצליחו השבוע. פנויים: אתם נסערים מאוד השבוע ומופנמים, הסבירו את רגשותיכם ומה לא טוב לכם ויבינו אתכם מהר יותר.  קשר חדש יתחיל אך רבים מכם עדיין לא מנותקים סופית מהקשר הקודם.

 

מזל מאזניים 23.9-22.10

עייפות מלווה אתכם וחולשה בכל הגוף, שבוע של פסק זמן וחשבון נפש בכל התחומים, עושים סדר במחשבות. בעבודה: רבים מכם יחליטו השבוע שמימשו ומיצו את כל מה שרצו והגיעה העת לתחום חדש ודרך חדשה. עסקים: ירידה חלה השבוע בענייני עסקים, עליכם להיזהר לא להיכנס להוצאות גדולות, נסיעה לחו"ל תידחה לשבוע הבא. פנויים: עליות וירידות וזכרונות העבר שולטים בקשר, זה המניע למחלוקת בקשר, קשר חדש יתחיל לרבים מכם, זהו קשר שעם הזמן יתבהר כלא בטוח ומלא ספקות.

 

מזל עקרב 23.10-21.11

העניין הכספי יעורר בכם דאגה השבוע אם לא תשימו לב שבעצם מצב החשבון נמצא קצת בנסיגה. בעבודה: השתדלו לעמוד על העקרונות שלכם והיזהרו ממחלוקת  שאינה שייכת לכם, לא להיכנס לזה. עסקים: במקומות מסוימים פירוק שותפות, במקומות אחרים שותפויות חדשות, קשר חו"ל אינו יציב בעניין העסקים השבוע. פנויים: אתם כעוסים מאוד בקשר קיים, אך אינכם משתפים את הצד השני מה קורה אתכם. קשר חדש יתחיל השבוע, עם הרבה ספקות, רבים מכם טרם נותקו מקשר קודם וזהו מניע מפריע, חבל.

מזל קשת 22.11-20.12

אתם לוקחים על עצמכם אחריות כבדה על כולם. זה לא עושה לכם טוב נפשית, אפשר לדאוג בלי להתמוטט, צאו לחופש ולמנוחה. בעבודה: הצעת עבודה חדשה תינתן לרבים מכם השבוע, במקום עבודה קיים רכשתם ידע מקצועי ולמדתם דברים חדשים, תזכו השבוע לקידום מוצלח. עסקים: רבים יפתחו עסקים השבוע ורבים יסגרו עסקים. קשר חו"ל יצליח מאוד בעיקר בנושאי החשמל וההייטק. פנויים: אלו שסיימו מערכת יחסים לאחרונה, קצת הרימו ידיים ושוללים זוגיות, לא טוב היום האדם לבדו , קשר חדש ומוצלח יתחיל ביום שלישי.

 

מזל גדי 21.11 - 20.1

רגשות מעורבים, חששות מפני הלא נודע, מחפשים שינויים, בני המשפחה תלויים בכם המון.  בעבודה: שינויים דרסטיים יחולו במקום העבודה, ומבחינתכם שנויים אלו יגרמו לכם לשנות את מקום העבודה, רבים יהססו וישארו כאן מתוך התחייבות ויתחילו לחפש משהו אחר בקרוב. עסקים: שינויים רבים יחולו בעסק, שותפות חדשה או משקיע/ה ייכנסו לחייכם ותצליחו לשפר את העסק. פנויים: קשר שהתחלתם לפני כשבועיים קצת לא ברור לכם, יש לכם התלבטויות. נסו להבהיר ולהיפתח אל הקשר, זהו קשר טוב.

 

מזל דלי 21.1 - 18.2

שבוע קל לכם יותר, שיפור בתנאים, בכספים, היו זהירים בכל זאת עם הכספים שלא תקלעו שוב לקשיים. מעבר בית על הכוונת. בעבודה: אתם רוצים לשנות רבים הגיעו להחלטה שזהו צריך לשנות והאחרים עדיין שוקלים, חלקכם יצאו ללמוד תחום אחר לגמרי. עסקים: עסקה גדולה שאמורה להיחתם בתחילת השבוע תידחה מעט, ותיחתם בשבוע הבא. פנויים: קשר חדש ורציני יגשים לכם חלום השבוע.

מזל דגים 19.2 - 20.3

שבוע קל, מלא הפתעות וחידושים מבני המשפחה, הצלחתם להתאזן בכל התחומים לחופש. בעבודה: היזהרו מלהגיע לוויכוח עם הממונים, זה עלול להביא אתכם למהפך לא צפוי ולא נעים, ואולי לעזיבה. עסקים: כדאי להפעיל שיקול דעת גבוה השבוע לפני עשית עסקה גדולה, אתם עלולים להתאכזב מלהשקיע סכום כלשהו לעסקה לא מוצלחת. פנויים: התחילו להתאזן ופחות להיות בשליטה, זהו מניע שיכול להביא את הקשר לפרידה אקראית ומאכזבת. זיכרו: הצד השני יעמיד אתכם בפני עובדות וגבולות. אל תפסידו קשר טוב שבחרתם.

מזל טלה 21.3-19.4

נסיעות לחו"ל למטרות לימודים, עבודה, והשתלמויות מטעמי עבודה. בעבודה: בודקים אתכם כל הזמן ואתם מרגישים ויודעים זוהי תחושה שלא מאמינים בכם, אינכם מרוצים. לטענתכם, זה מוריד לכם את המוטיבציה. עסקים: תקופה טובה ומוצלחת לעסקים חדשים בעיקר, עסקים ותיקים השבוע יפתחו קשרי חו"ל מוצלחים, עסקה טובה תחתם בימים שלישי או רביעי. פנויים: בקשר קיים אתם עם שינויי מצב הרוח שלכם גורמים לאי נוחות בקשר, הצד השני משתדל לזרום על פי מצבי הרוח שלכם ולא תמיד זה מצליח. קשר חדש יתחיל השבוע ביום חמישי, סופשבוע נעים.

מזל שור 20.4-20.5

רבים מכם רואים את האופק כבר מגיע ויוזמים את כל הדרכים להתכונן לעתיד בכל התחומים. בעבודה: הצעת תפקיד חדש לרבים מכם השבוע, ואלו שמחכים וטרם יקבלו השבוע הצפי לקבלת התפקיד בעוד כשבועיים היו מאופקים. עסקים: עסקאות הנדל"ן יצליחו השבוע במיוחד, קשרי חו"ל מהעבר יתפתחו שוב והפעם עם שותפויות חדשות ומשתלמות, זהירות מעסקה עם מכשולים בידקו היטב. פנויים: קשר סודי שאתם משתדלים לא לחשוף בכדי להיות בסדר להצליח ולצאת לאור, עדיין פוחדים להחליט. אתם מחוזרים מאוד והשבוע תצאו לדייט לא מתוכנן ופתאום זה יהיה קשר מצליח.

מזל תאומים 21.5-21.6

לאחרונה עצבנות ועצבות אוחזים בכם, אי שקט וחוסר רוגע בעבודה: מעריצים אתכם מאוד הממונים שלכם והסובבים אתכם, והשבוע תופתעו להצעת תפקיד חדש, קידום או דרגה. עסקים: משפט או עניין חוקי יעסיקו אתכם מאוד השבוע והרבה דברים ישתנו ללא הודעה מוקדמת. פנויים: אתם מחוזרים מאוד, וקשרים חדשים וגורליים השבוע יפתיעו לטובה, תמצאו את עצמכם בקשר חדש מרגש ומרתק.

 

מזל סרטן 22.6-22.7

המצב הכספי שלכם לאחרונה מדאיג, השבוע כדאי לדאוג למצב הבריאותי שלכם, בעיות בכלי דם, בעיות אורטופדיות יתגלו השבוע. בעבודה: מתח ביניכם לממונים שלכם עלול להוביל לויכוח, השתדלו במיוחד השבוע לא להיכנס לויכוח. עסקים: שבוע של שיבושים ושינויים בתוכניות, שבוע קצת לא שגרתי. כמו כן השבוע הזה יביא עליכם הצלחות רבות בהמשך. פנויים: קשר חדש יתחיל השבוע לקראת סופ"ש קשר נפלא שמזמן חיכיתם לו, קשר קיים קצת מלחיץ אתכם ואינכם בטוחים בו.


$(function(){setImageBanner('627e31f0-2d8d-4cec-aaeb-ea1bcf6222d1','/dyncontent/2021/6/19/246f4afb-ddb7-41db-9d7e-6a3c61cfec7b.jpg',13002,'',525,78,false,46570);})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה