הורוסקופ שבועי: 01/07-25/06

$(function(){setImageBanner('cba14dd2-0efb-4441-a598-ea0773fd658a','/dyncontent/2021/6/19/246f4afb-ddb7-41db-9d7e-6a3c61cfec7b.jpg',13002,'',525,78,false,46569);})

טיפ השבוע למזל אריה: תקופה זו טובה לכם יותר מתמיד, התחלות חדשות, מעבר בית על הפרק

מזל סרטן 22.6 - 22.7

חוזרים לשיגרה לאחר הרבה התלבטויות בנושאים שונים. זה לא הזמן לשינויים מוטב לכם לחזור לשיגרה. בעבודה: אתם אהובים על הממונים ועל הסובבים, רוצים לשנות, כדאי לחכות לאמצע יולי ולעשות החלטות. עסקים: שותפות חדשה על הפרק, כפי הנראה גם תחליטו לחכות, עדיף כי התבהרות הדברים תדבר בעד עצמה. פנויים: הקשר הקיים אינו יציב ואינו בטוח לדעתכם, אתם בודקים ואז תחליטו מה לעשות בהמשך. קשר חדש יתחיל תוך כדי נסיעה, לא יראה לכם אך יעניין אתכם.

מזל אריה 23.7 - 22.8

תקופה זו טובה לכם יותר מתמיד, התחלות חדשות, מעבר בית על הפרק, רבים יעברו השבוע לעיר אחרת. בעבודה: רבים מכם יזכו לקידום, או אפילו לתפקיד נוסף. רבים יתחילו מקום חדש בהצלחה גדולה. עסקים: תחילת השבוע הכול יזרום כשורה וייחתמו עסקאות וחוזים חדשים, בסופ"ש תצטרכו לעסוק בנושאי חשבון הבנק, ותביעה או משפט יטרידו אתכם. פנויים: קשרים חדשים יתחילו וייפסקו מהר באותם ימי ההיכרות, ביום חמישי קשר חדש יכנס לחייכם, רבים יחדשו קשר העבר.

מזל בתולה 23.8 - 22.9

חוסר יציבות, חוסר וודאות התלבטויות. בעבודה: מחלוקות וחוסר שביעות רצון, אתם בפני החלטות חדשות. תוך שבוע תחליטו אם זה מקומכם, רבים ימצאו מהר משהו אחר. עסקים: מהפכים ושינויים, לכאן ולכאן אינכם ברורים עם עצמכם, דברים לא צפויים מתרחשים ואתם מוכתבים וצריכים לזרום. פנויים: הקשר האחרון מעיק ומציק, מבלבל אתכם  לרבים מכם קשה להתחבר לקשר חדש. במפגש חברים במוצ"ש תצליחו למצוא קשר חדש.

 

מזל מאזניים 23.9 - 23.10

אתם בתחושת ויתור והקרבה בכל הנושאים ועם כל הסובבים. בעבודה: לאחרונה יתרחשו ויכוחים שלא קשורים אליכם, זהירות לא להיכנס לזה, ינסו להכשילכם. כמו כן אתם שורדים אך לא מרוצים, לא כדאי שינויים בשבועות הקרובים. עסקים: נושאי הכספים יעסיקו אתכם מאוד, תחול ירידה בעסקאות השבוע, שותפות עלולה להתפרק. פנויים: לאחר מחלוקות בקשר קיים, רבים יחליטו על סיום אך מהר מאוד תתחילו קשר חדש, דלת נסגרת ודלת נפתחת.

 

מזל עקרב 24.10 - 21.11

תקופות לא קלות תהליכים ושינויים לא צפויים ואתם קצת לא מאוזנים. בעבודה: רעיון חדש שלכם יעלה ויצליח ובעקבותיו רבים יתקדמו כבר השבוע ואחרים בקרוב תעלו על גל הקידום גם אתם. עסקים: הוצאה כספית גדולה עלולה לסבך אתכם היו זהירים, שותפות חדשה על הפרק, עם אנשים מקשר חו"ל מהעבר. פנויים: קשר הקיים אינו בטוח לדעתכם  ואתם ממשיכים , כי רוצים לדעת לאן זה יוביל אולי תשאלו, שתפו את הצד השני ותבינו אחד את השנייה.

מזל קשת 22.11 - 21.12

מאבקי כוח שלכם בכל נושא לא קל ולא פשוט לכם, חסרי אנרגיה לאחרונה. בעבודה: אתם לוקחים על עצמכם מעל ומעבר וזה מעמיס עליכם מאוד. נסיעה לחו"ל מטעם העבודה להשתלמות. שימו לב ייתכנו טעויות בעשייה שלכם בעסקים השבוע, היזהרו מהוצאות גדולות, בידקו את חשבון הבנק שלכם. פנויים: קשר קיים עליות וירידות וחוסר יציבות, פעמים רבות  הולכים וחוזרים ולא מסתדרים הדברים. קשר חדש יתחיל ביום שני מזמן חיכיתם לקשר כזה הגיע הזמן.

מזל גדי 22.12 - 20.1

הזדמנויות ואפשרויות חדשות בפניכם בכל התחומים. בעבודה: מטילים עליכם דברים רבים שאינם קשורים אליכם, וטרם קיבלתם קידום שהובטח או נאמר, אינכם מוכנים  להמשיך כך. רבים מחפשים מקום אחר. עסקים: שבוע טוב לעסקים, היזהרו בתחמו חוק או מיסים, 2 חוזים גדולים ייחתמו השבוע מוצלחים מאוד. פנויים: קשר חדש יתחיל השבוע ויפצה אתכם על עבר כאוב ומאכזב שנמשך זמן רב ,הרמתם ידיים קצת, הנה שינוי דרסטי במציאת בן/בת זוג מתאימים לכם.

מזל דלי 21.1 - 18.2

אתם עמוסים מאוד, מתוחים, לחוצים ומשתדלים להספיק הכול, שימרו על הבריאות שלכם. בעבודה: הממונים מעריכים אתכם מאוד, והשבוע תתבשרו תפקיד או מעמד בכיר אחר וגבוה, תקופה ארוכה שאתם מחכים למשהו וזה מגיע השבוע. עסקים: מכירות ,קניות, החלפת רכבים, קשרי חו"ל יצליחו. פנויים: הקשר הקיים, לפני החלטות, לא ברורות, בכדי לעשות החלטות  גם צריך שיתוף הצד השני, כדאי לשוחח ולהעלות הכול על שולחן פתוח, אחרת ההחלטה החד צדדית יכולה להשאיר את הקשר בסימן שאלה.

מזל דגים 19.2 - 20.3

שינויים: מעבר בית, שינוי מקום עבודה, שינויים לא צפויים. בעבודה: שינויים לא צפויים, עזיבת פתע ללא הודעה מוקדמת, ייתכנו פיטורין או עזיבה שלכם, מציאת מקום עבודה חדש ומהיר שבוע לא צפוי. עסקים: שבוע מאוד לא קל אך שיגרתי, יהיה קשה להתחיל דברים חדשים, תצטרכו לעסוק בנושאים הכספיים, גביית כספים, תשלומי מיסים וחובות כדאי לסיים השבוע. פנויים: הקשר הקיים כובל אתכם, אינכם יודעים מה אתם רוצים, השבוע תצליחו ליצור הרמוניה עם הצד השני ולנסות לשקם את הקשר אי הבנות נובעות מחוסר שיתוף פעולה ביניכם.

מזל טלה 21.3 - 20.4

עליכם להיות רכים עם עצמכם, לאחרונה חוסר מנוח וחוסר החלטיות, כך אתם במצבי תקיעות. בעבודה: השבוע רבים מכם יתבשרו לתפקיד חדש ואיכותי וייתכן שרבים מכם יקבלו תפקיד נוסף תצטרכו להתמודד עם 2 התפקידים. עסקים: תחומי ההייטק והחשמל השבוע יצליחו ובגדול, יבוא ויצוא בכל התחומים יצליחו. פנויים: קשר קיים אתם משתדלים להתרכך מתקופה לא נעימה שהובילה אתכם כמעט לפירוד. ואתם הפעם תצליחו לשתף את הצד השני ולהמשיך את הקשר.

מזל שור 21.4 - 20.5

העבר מנהל אתכם, קשה לכם להשתחרר מרגישים חסימות. שחררו ותצליחו להתגבר. בעבודה: אתם משקיעים המון ומקדישים את כל זמנכם במקום העבודה, יתכן שתתאכזבו מהתרחשות לא ברורה שהתפקיד שרציתם ניתן למישהו אחר. עסקים: עסקי חו"ל יידחו או יתבטלו, עליהם להבהיר בזמן הזה מספר  שלא ידעתם עליהם לפני עסקאות חו"ל. פנויים: קשר מהעבר יחזור לחיי רבים מכם, תחשבו שאולי תשתנו אחד לשנייה המתכונת תחזור לקדמותה, שניכם עקשנים.

מזל תאומים 21.5 - 21.6

נסיעות ,טיולים וחופש תצאו השבוע ליהנות, ולבלות. בעבודה: ייתכנו שינויים לא לגמרי ימצאו חן בעיניכם, חילופי מנהלים וכוח אדם, עליכם זה לא ישפיע הכול ימשיך כסדרו, רק שיצרתם תכונה של אי אמון, ורבים מכם ירצו לעזוב בתקופה הקרובה. עסקים: שבוע לא קל לכם, פרויקטים חדשים ורעיונות חדשים יצאו לאור השבוע, ביניהם חתימות על חוזים בנושאי נדל"ן. פנויים:  קשר מהעבר יחזור לחייכם, כנראה שתסכימו בהתחלה וכזה ייראה כפי שהיה תוותרו. קשר חדש יתחיל ביום חמישי.

 

$(function(){setImageBanner('75b3a327-d421-4ad6-98b1-c0d738624a1a','/dyncontent/2021/6/19/246f4afb-ddb7-41db-9d7e-6a3c61cfec7b.jpg',13002,'',525,78,false,46570);})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה