הורוסקופ שבועי:

$(function(){setImageBanner('ca9a67d9-b262-4818-8233-34d00ca68b70','/dyncontent/2021/6/19/246f4afb-ddb7-41db-9d7e-6a3c61cfec7b.jpg',13002,'',525,78,false,46569);})

טיפ השבוע למזל תאומים: השבוע תתבשרו בתפקיד חדש

מזל תאומים 21.5 - 21.6

לאחרונה תקופה לא קלה בעיקר בעניין הבריאות אתם רגישים מידי, ועדיין מאורעות העבר משפיעים עליכם, שחררו. בעבודה: אתם תמיד ראשונים, השבוע תתבשרו בתפקיד חדש או הצעה נפלאה מעניינת, והשכר יעלה. עסקים: עליכם לסגור את עניין הגבייה, חייבים לכם המון זה מקור מסייע לאיזון העסק כלכלית. פנויים: נפגעתם, התאכזבתם, קשה לרבים מכם להתחבר לקשר חדש, יחד עם זאת רבים יכנסו לקשר חדש ומהנה.

מזל סרטן 22.6 - 22.7

אתם כעוסים והרבה דברים מטרידים אתכם בעיקר בנושא הכלכלי, מטריד ואינו יציב. בעבודה: רבים מכם מתכוונים לשנות מיקום עבודה, וחלקכם מתכננים ללמוד הסבה  מקצועית אולי בתחום אחר. עסקים: שבוע מוצלח מאוד לעסקים, בעיקר בנושאי האומנות והקוסמטיקה, טקסטיל. עסקים: נושאי נכסים יעסיקו אתכם, טאבו, מוסדות, ועוד השבוע, התלבטות בשותפות קיימת. פנויים: קשר חדש יתחיל השבוע ויוביל לקשר רציני.

מזל אריה 23.7 - 22.8

הבריאות שלכם מטרידה אתכם השבוע, הבטן מתהפכת, בעיות גב, רגל שמאל. בעבודה: זמן רב שאתם נלחמים על תפקיד בכיר או שינוי, השבוע זה קורה. עסקים: נסיעה לחו"ל מוצלחת ואיתה שותפות חדשה ומוצלחת. פנויים: קשר שבחרתם לסיים מרצונכם, נוכחתם שזה לא זה, קשר חדש יתחיל ביום רביעי.

מזל בתולה 23.8 - 22.9

תקופה לא קלה עבורכם, עומס בכל התחומים. בעבודה: תקופה לא קלה, כעסים, פתיל קצר, חוסר סבלנות, רצון לשנות, מחפשים דרך לשנות. עסקים: השבוע עיסקת חו"ל תצליח. משפט או תביעה כלשהי יסתיים השבוע בהצלחה שלכם. פנויים: אתם מופנמים מאוד לאחרונה, חלקכם רוצים את החופש קשר מהעבר משפיע יתחדש ויחזור להיות שוב בחייכם.

 

מזל מאזניים 23.9 - 23.10

תקופה של החלטות והתחלות חדשות עבורכם, מעבר בית, בחירת מקצוע חדש לחיים. בעבודה: רבים מכם מתכוונים למצוא משהו כבר יותר מעניין מיציתם, כבר השבוע רבים מכם יודיעו על עזיבת המקום הנוכחי. עסקים: קשרי חו"ל יידחו. פנויים: הקשר הקיים מעיק עליכם, אתם מושכים מתוך הרגל ואי נעימות, רבים רכושניים לקשר, קשר חדש ייכנס לחיי רבים מכם מתוך אהבה ממבט ראשון.

 

מזל עקרב 24.10 - 21.11

תקופה של מופנמות, הסתגרות ומחשבות חדשות איך ליצור עתיד חדש. בעבודה: אווירה לא ברורה לכם, שינויים דרסטיים יתרחשו בעבודה, אתם מתלבטים בדברים רבים, אך חייבים להמשיך מכורח הנסיבות. עסקים: תקופה מעורערת קצת, התלבטויות להמשיך בעסק? או לא, מעבר למקום אחר על הפרק. פנויים: קשר קיים אינו בטוח מבחינתכם עליות וירידות ללא הרף, אתם מופנמים מאוד ומתלבטים, רבים מכם יכנסו לקשר השבוע ועדיין תתלבטו.

מזל קשת 22.11 - 21.12

שבוע של החלטות על מעבר בית, שיפוצים. עבודה: אינכם מרוצים במקום העבודה הנוכחי אלא מתוך התחייבות לבית ולמשפחה אתם ממשיכים. עסקים: השבוע ייפתחו עסקים חדשים עם הרבה התלבטויות אם כדאי או לא כדאי, מקסימום תנסו אם זה יצליח? תוך חודשיים תצליחו ליזום שגשוג לעסק, ייתכן שרבים מכם בהמשך יצטרכו שותפ/ה. פנויים: לאחר תקופה ארוכה של נסיון לשפר את הזוגיות, תצליחו להקים את המערכת מחדש.

מזל גדי 22.12 - 20.1

נסיעות לחו"ל טיולים הנאות בילויים, חלק מבני המזל הנסיעה תידחה. בעבודה: רבים מכם השבוע יתבשרו בתפקיד חדש או הצעה חדשה. כמו כן רבים מכם יעזבו את המקום הנוכחי כבר השבוע ומהר מאוד ימצאו משהו חדש. עסקים: עד יום שלישי יהיה לכם קשה, יידחו פגישות או יתבטלו החל מרביעי יוקל לכם,  יחתמו חוזים ופרויקטים חדשים יצאו לאור. פנויים: בקשר הקיים אתם בתחושת הישרדות, ויתור והמשכיות, לא מתאים לכם שתפו את הצד השני, להפנים זה לא פתרון זה להמשיך וגם לא לתקן. קשר חדש יתחיל בחמישי.

מזל דלי 21.1 - 18.2

החלטות חדשות על הפרק שנוי בקריירה, נסיעות לחו"ל יידחו. בעבודה:  נסיעה לחו"ל לצורך השתלמות, רבים מכם, יתחילו תחום מקצועי חדש. עסקים: קשרי חו"ל יידחו השבוע לשבוע הבא אולי כבר בחמישי, רכישת כלים לעסק שייסעו להרחבת העסק והכנסות כלכליות גבוהות יותר, הנשוא הכלכלי מעיק כרגע. פנויים:  קשר קיים הלוך וחזור חוסר בטחון, אתם שואלים, זה הקשר, תשאלו מה  אתם עושים במקום לא בטוח. קשר חדש יתחיל בטיול לאילת או למזרח התיכון בסופ"ש.

מזל דגים 19.2 - 20.3

שבוע של נסיעות לחו"ל  בעיקר למטרת לימודים , וקריירה בחו"ל שתתפתח בזמן הקרוב. בעבודה: מאוד שיגרתי לכם , אתם מחכים  לתשובות ממקומות  חדשים  ואחרים  תקבלו עד יום רביעי תשובות מדויקות ומשמחות. עסקים: שבוע של הצלחה בעסקים, חנויות ספורט, וסלולריים יצליחו השבוע בגדול  עסקי נדל"ן יתפתחו יפה מאוד. פנויים: קשר חדש שהתחיל מתערער קצת אצלכם, אינכם מבינים את הצד השני, ניתן  לשוחח, יש חיבור כן מילולית קשה לכם. קשר חדש יתחיל בשלישי, יהיה מעניין.

מזל טלה 21.3 - 20.4

כדאי לדאוג לבריאות שלכם, לחץ הדם לא מאוזן, בעיות גב. בעבודה: הגיע הזמן לשנות וכך תעשו השבוע הקרוב, הצעה חדשה תינתן לרבים מכם, התחלה טובה ומוצלחת. עסקים: יבוא ויצוא קשרי חו"ל, יצליחו השבוע נושאי מיסים או חובות עליכם לסיים. פנויים: קשר חדש יתחיל השבוע רבים מכם קשורים עדיין לעבר, שחררו ואל תפגעו בקשר החדש, הקשר החדש מדהים , אל תיקחו את זה ממקום להשכיח את הכאב אלא לאהוב באמת.

מזל שור 21.4 - 20.5

התלבטויות בכל הנושאים ,  אתם לוקחים  על עצמכם את העול של כולם. בעבודה: אתם משקיעים את כול כולכם ואין שכרה בצידה, אתם מתלבטים  אוהבים את המקום וקשה לכם להחליט אחרת. רבים יחליטו על תחום חדש, תוך זמן קצרת תצליחו לשנות כיון. עסקים: קצת חלש השבוע  תצטרכו לשנות הרבה דברים בעסק, כוח אדם, שותפות חדשה תכנס לעסק ותסייע לעסק להתפתח. פנויים: קשר קיים מתלבטים , הקשר קצת מעיק, מכביד, חוסר תקשורת,  עשו חושבים והסבירו את עצמכם במקום להפנים, שהצד השני יבין אתכם ממקומכם.

 

$(function(){setImageBanner('fdee2845-0d72-4105-bda1-3fca06ea3208','/dyncontent/2021/6/19/246f4afb-ddb7-41db-9d7e-6a3c61cfec7b.jpg',13002,'',525,78,false,46570);})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה